Obserwuj w Google News

Była Jakuba Rzeźniczaka broni go: "Jest świetnym kochankiem, najlepszym jakiego miałam"

2 min. czytania
01.07.2023 13:23
Zareaguj Reakcja

Po ostatnim wywiadzie Jakuba Rzeźniczaka, spadła na niego zasłużona fala krytyki. Jedna z partnerek piłkarza postanowiła go bronić. Ewelina Ślotała, wymieniła najlepsze cechy Rzeźniczaka.

Jakub Rzeźniczak, Ewelina Ślotała
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER, Artur Zawadzki/REPORTER

Jakub Rzeźniczak udzielił wywiadu w podcaście Żurnalisty. Opinia publiczna jest oburzona tym, co piłkarz mówił w rozmowie. Byłe partnerki celebryty odniosły się negatywnie do jego słów. Tylko jedna ex postanowiła bronić Rzeźniczaka, powołując się na jego zdolności seksualne.

Jakub Rzeźniczak: Ewelina Ślotała broni piłkarza

Kontrowersyjny piłkarz od jakiegoś czasu idzie w ślady Antka Królikowskiego, który zamiast ratować swój wizerunek, ciągle robi sobie czarny PR. Nie pomógł w tym głośny wywiad u Żurnalisty.

Redakcja poleca

W podcaście Rzeźniczak opowiadał między innymi o swoich byłych związkach. Wymienił swoje dawne partnerkiEdytę Zając, Ewelinę Taraszkiewicz i Magdę Stępień, o których wypowiadał się w negatywny sposób, co prawiło oburzenie słuchaczy - nie tylko fanów, ale również znanych osób i samych zainteresowanych.

Co ciekawe, jedna z byłych partnerek Rzeźniczaka postanowiła wziąć go w swoją obronę. Mowa o Ewelinie Ślotale - autorce książki "Żony Konstancina". Redaktorzy Kozaczka zapytali celebrytkę, co sądzi o całej sprawie i jak z perspektywy czasu ocenia związek z piłkarzem. To, co powiedziała, może szokować. 

Tak jak pisałam w mojej pierwszej książce "Żony Konstancina" ja wspominam związek z Kubą bardzo dobrze. Ma on w sobie mnóstwo uroku, dlatego wybacza mu się pewne wpadki. Po prostu wchodząc w związek z nim, trzeba być przygotowanym na to, że Kuba jest jaki jest.

Na samym końcu postanowiła wymienić najlepszą z cech byłego partnera. Jego... umiejętności seksualne, tak jakby miało to cokolwiek do rzeczy.

Za to jest świetnym kochankiem, najlepszym jakiego miałam.

Jak widać, Rzeźniczak ma wsparcie przynajmniej ze strony jednej kobiety.

Jakub Rzeźniczak: pogrążony piłkarz

Ciężko powiedzieć, z jakiego powodu mający i tak średnią renomę Rzeźniczak postanowił się pogrążyć podczas wywiadu u Żurnalisty. W podcaście wyznał między innymi, że zdradzał Edytę Zając, będąc z nią w związku małżeńskim, Ewelinę Taraszkiewicz nazwał "panią na telefon", która rzekomo chciała "złapać go na dziecko", a Magdalenę Stępień oskarżył o udawanie na początku znajomości idealnej partnerki.

Taraszkiewicz po emisji podcastu zapowiedziała, że podejmie kroki prawne, a Stępień, chociaż odcięła się od sprawy, napisała kilka negatywnych słów pod adresem Rzeźniczaka na swoim Instagramie. Zając zignorowała zagadnienie, ponieważ od dawna nie wypowiada się publicznie na temat swojego byłego męża.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Kozaczek