Obserwuj w Google News

Żona Bruce’a Willisa szczerze o chorobie aktora. „Nie ma leku ani sposobu na leczenie”

2 min. czytania
25.09.2023 17:51
Zareaguj Reakcja

Żona Bruce’a Willisa zdradziła kolejne szczegóły dotyczące choroby męża. Kobieta przekazała, że nie ma nadziei ani na wyzdrowienie, ani na terapię. Zaskakujące, na co się zdecydowała.

Żona Bruce’a Willisa szczerze o chorobie aktora. „Nie ma leku ani sposobu na leczenie”
fot. Backgrid/East News

Niedawno świat obiegła informacja o tym, że Bruce Willis kończy karierę z powodu choroby. Okazało się, że aktor cierpi na postępującą z dnia na dzień demencję, a opiekę nad nim przejęła żona – Emma Heming Willis. Kobieta co jakiś czas relacjonuje fanom Bruce’a Willisa jego stan. Niestety na próżno szukać dobrych wieści.

Zobacz też:  Bruce'a Willisa nie da się uratować? Żona gwiazdora przekazała nowe informacje. "To cios"

Choroba Bruce’a Willisa – o co chodzi?

Bruce Willis nie wróci już na ekrany – to niestety pewna i oficjalna informacja. Żona aktora przekazała, że zdiagnozowano u niego otępienie czołowo-skroniowe. Niestety choroba na ten moment jest uznawana za nieuleczalną. Emma Heming Willis w najnowszym poście na Instagramie przekazała:

- FTD to skrót od demencji czołowo-skroniowej lub zwyrodnienia. Choroba ta wpływa na przednie i skroniowe płaty mózgu. Obecnie nie ma leku ani jakiegokolwiek innego sposobu na jej leczenie. Jest to jeden z wielu powodów, dla których podnoszenie świadomości na temat FTD jest tak istotne.

Kobieta do niedawna miała nadzieję na eksperymentalną terapię leczenia tej przypadłości, jednak na ten moment badania w tym temacie są znikome, więc szanse na wyleczenie FTD również. Willisowie korzystają więc z każdego wspólnego dnia, starając się łapać chwile, w których choć na moment mogą zapomnieć o postępującej demencji Bruce’a.

Redakcja poleca

Żona Bruce’a Willisa zrobiła to z mężem. Wzruszający dowód miłości

Willisowie wierność i miłość małżeńską ślubowali sobie ponad dekadę temu. Choć na ich szczęściu swoje piętno odbija choroba aktora, to ci zdecydowali się na odnowienie przysięgi małżeńskiej. Razem z dziećmi Bruce’a Willisa z poprzedniego małżeństwa, jego byłą żoną Demi Moore i przyjaciółmi spotkali się na skromnej uroczystości w miejscu, gdzie Bruce poprosił Emmę o rękę. W ten sposób jeszcze raz obiecali sobie, że będą ze sobą do ostatnich dni.

Nie przegap
John Malkovich
8 Zobacz galerię
fot. Moeller/face to face/REPORTER/East News