Obserwuj w Google News

Jacky Oh nie żyje. Gwiazda „Wild’N Out” była matką trojga dzieci

2 min. czytania
02.06.2023 10:10

Nie żyje Ms Jacky Oh, jedna z gwiazd programu „Wild’N Out”. Szczegóły dotyczące jej śmierci nie są znane. Miała troje dzieci.

Jacky Oh nie żyje. Gwiazda „Wild’N Out” była matką trojga dzieci
fot. Shutterstock/Martyn Jandula

Ms Jacky Oh nie żyje. TMZ informuje, że członkini ekipy „Wild’N Out” zmarła w środę w Miami. Przyczyna jej zgonu nie jest znana, wiadomo jednak, że kilka dni temu w sieci pojawił się post, sugerujący, że Jacky Oh miała poddać się operacji plastycznej.

Informacje o jej śmierci zostały potwierdzone przez rzecznika grupy mediowej BET.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem Jacklyn Smith, znanej światu jako Jacky Oh, utalentowanej członkini rodziny „Wild N’ Out”, której wpływ będzie zawsze ceniony i za którą tęsknimy. Jacky Oh była kochającą przyjaciółką i ukochaną częścią obsady „Wild N’ Out” przez pięć sezonów. Co ważniejsze, była wspaniałą matką trojga pięknych dzieci. BET Media Group składa szczere kondolencje rodzinie Smithów, DC Young Fly, B Simone, Nickowi Cannonowi i wszystkim przyjaciołom, którzy kochali i troszczyli się o Jacky Oh w tym trudnym czasie” – czytamy w opublikowanym na Facebooku oświadczeniu.

Jacky Oh miała 32 lata. Była matką trojga dzieci.

Redakcja poleca

Jacky Oh nie żyje. Fani nie mogą w to uwierzyć

Zaledwie tydzień temu Jacky Oh opublikowała na Instagramie wzruszające nagranie, na którym pokazała troje swoich dzieci. Był to jej ostatni post.

Internauci nie kryją swojego zaskoczenia, a wielu z nich trudno jest uwierzyć w to, że celebrytka naprawdę odeszła. Sekcję komentarzy pod wspomnianym nagraniem zalała fala przepełnionych bólem słów.

„Nie mogę w to uwierzyć. Obserwowałam tę dziewczynę, zanim miała dzieci. Czuję, jakbym straciła przyjaciółkę. Spoczywaj w pokoju” – napisała jedna z fanek Jacky Oh.

Redakcja poleca

Kim była Jacky Oh?

Jacklyn Smith, znana jako Ms Jacky Oh, była influencerką i gwiazdą „Wild’N Out”. Do ekipy show dołączyła w 2014 roku i występowała w nim przez sześć kolejnych lat. Udział w programie pozwolił jej nie tylko na zdobycie popularności, ale także na znalezienie miłości. To właśnie na planie komediowej produkcji poznała swojego wieloletniego partnera i ojca swoich dzieci – rapera DC Young Fly.

Anne Heche, Robbie Coltrane i Olivia Newton-John
12 Zobacz galerię
fot. Valerie Macon/AFP/East News,AF Archive/David Gadd/Mary Evans Pictures Library/East News,Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News

Źródła: RadioZET.pl/TMZ.com/Facebook: Nick Cannon Presents: Wild 'N Out