Obserwuj w Google News

Jacek Rozenek nie płaci alimentów. „Mogłem marzyć o takiej sytuacji”

2 min. czytania
28.03.2023 14:58
Zareaguj Reakcja

Jacek Rozenek w najnowszym wywiadzie wyznał, że nie płaci alimentów na swoje dzieci, których doczekał się podczas małżeństwa z Małgorzatą Rozenek. Powodem mają być jego ogromne długi powstałe przez drogie leczenie. Co na to „Perfekcyjna Pani Domu”?

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek
fot. PRZEMEK SWIDERSKI//VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek ma za sobą dwa nieudane małżeństwa – jej relacja z prawnikiem Łukaszem Bukaczewskim przetrwała zaledwie kilka miesięcy. Drugim mężczyzną, z którym prowadząca „Dzień dobry TVN” stanęła na ślubnym kobiercu był Jacek Rozenek, z którym doczekała się dwóch synów – Stanisława i Tadeusza. Obecnie celebrytka jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Radosławem Majdanem, z którym wychowuje dzieci z poprzedniego małżeństwa oraz wspólnego synka pary – Henia.

Zobacz także:  Małgorzata Rozenek u ambasadora USA. Zaskoczyła "męskim" strojem. "Cudo!"

Małgorzata Rozenek o trudnym rozwodzie. „Zmieniło się wszystko”

Związek „Perfekcyjnej Pani Domu” z Jackiem Rozenkiem trwał 10 lat i jak przyznała celebrytka, rozwód był dla niej bardzo trudny.

Rozwodząc się z drugim mężem, przeżywałam bardzo trudny czas w moim życiu. Szczerze, jak teraz o tym myślę, to była to katastrofa. Zmieniło się wszystko, moja sytuacja osobista i zawodowa, bo to zbiegło się z rozpoczęciem zdjęć do "Perfekcyjnej"

– mówiła Małgorzata Rozenek w rozmowie z Żurnalistą.

Były mąż gwiazdy TVN przeszedł udar, co odbiło się nie tylko na jego kondycji fizycznej, ale również na portfelu – kosztowne leczenie doprowadziło go niemal do ruiny.

My zawsze mieliśmy dobre relacje. To jest tak, że my rozstając się, kierowaliśmy się dobrem naszych synów, i to ich dobro jest dla nas najważniejsze. Wszystko, co robimy, robimy z myślą o nich. Cieszę się, że Jacek potrafi przekuwać tragiczne momenty swojego życia w cenną lekcję nie tylko dla siebie, nie tylko dla naszych synów, ale również dla innych

 – powiedziała Małgosia o ekspartnerze w wywiadzie dla „Jastrząb Post”.

Redakcja poleca

Jacek Rozenek nie płaci alimentów Małgorzacie Rozenek. „Nie wymaga ich”

W przeciwieństwie do dużej części celebrytów, parze udało się rozstać z klasą, bez publicznego prania brudów. Byli małżonkowie mają przyjacielskie relacje i starają się jak najlepiej wychowywać swoich synów. Jak wyjawił Jacek Rozenek, ekspartnerka rozumie jego sytuację zdrowotną i życiową i bardzo go wspiera. Jak wyjawił mężczyzna, Małgorzata Rozenek bardzo go wspiera i nawet nie wymaga od niego płacenia alimentów na wspólne potomstwo.

Małgosia wspiera mnie w alimentach, nie wymaga ich ode mnie. Spłacam straszne długi, straszne. Jakoś idzie w dobra stronę, w bardzo dobrą. Teraz jest w ogóle lepiej. Mogłem marzyć o takiej sytuacji

– wyznał w rozmowie z dziennikiem „Fakt”.

Trzeba przyznać, że gwiazda TVN ma gest oraz wykazuje się ogromnym zrozumieniem.

Bylibyście skłonni do takiego poświęcenia?

RadioZet.pl/”Jastrząb Post”/”Fakt”

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska