Obserwuj w Google News

Jacek Jelonek o ślubie z partnerem w „Dzień Dobry TVN”. „Dostałem pierścionek”

2 min. czytania
24.11.2022 13:09
Zareaguj Reakcja

Jacek Jelonek pojawił się z Oliwerem Kubiakiem w „Dzień Dobry TVN”, by opowiedzieć o łączącej ich relacji. Para poznała się w programie „Prince Charming” i świętuje rocznicę związku. Niespodziewanie prowadzący zapytali panów o ich ślubne plany. Jak zareagowali?

jacek-jelonek-o-slubie-z-partnerem-w-ddtvn
fot. Jerzy Dudek/Dzien Dobry TVN/East News

Jacek Jelonek i jego relacja z Oliwerem Kubiakiem jest dowodem na to, że w telewizyjnym programie można odnaleźć prawdziwą miłość. Choć większość par utworzonych w „ Hotelu Paradise” czy „ Love Island” nie potrafi przetrwać próby czasu, uczestnicy „ Prince Charming” świętują właśnie rocznicę związku. Z tej okazji pojawili się w „ Dzień Dobry TVN”, by opowiedzieć o łączącej ich relacji. Co powiedziała celebrycka para znana z show TTV?

Redakcja poleca

„Dzień Dobry TVN”: Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak z „Prince Charming” świętują rocznicę związku

Jacek i Oliwer planują wkrótce odwiedzić Malagę i zorganizować sentymentalną podróż do miejsca, w którym się poznali. W wyprawie będzie towarzyszyć im również ich psia córka Fluff, którą para nazywa pieszczotliwie Chmurką. Choć na antenie TVN nie wspomniano o występie Jelonka w „ Tańcu z Gwiazdami”, który swego czasu Nina Terentiew „podkradła” Edwardowi Miszczakowi, prowadzący „DDTVN” zapytali, jak Kubiak wspierał Jelonka, gdy ten był zajęty „ostatnimi aktywnościami”.

Jacek był wykończony, wracał do domu i po prostu musiał najpierw godzinę poleżeć, później chwilę rozmawialiśmy, potem szliśmy spać. Zleciało szybko, ale było warto, odkrył w sobie nowy talent

- powiedział Oliwer. Zaznaczył, że nie kłóci się z partnerem i nie mają za sobą żadnych „cichych dni”.

Redakcja poleca

Jacek Jelonek o ślubie z partnerem. Oliwer Kubiak dostał pierścionek od księcia

Para zamieszkała ze sobą tuż po zakończeniu programu. Podczas rozmowy wyszło na jaw, że choć telewizyjny książę częściej zajmuje się przygotowaniem posiłków, to Kubiak ma zdecydowanie więcej obowiązków domowych. Paulina Krupińska i Damian Michałowski zapytali też zakochanych panów o kolejny krok w ich relacji. Prezenterzy byli chyba tym pomysłem podekscytowani bardziej niż ich goście i proponowali nawet, że oddadzą im pierścionek, który otrzymali z okazji święta Katarzynek.

Dostałem pierścionek, ale na urodziny

- powiedział spokojnie Oliwer, nawiązując do ostatnich zaręczynowych żartów pary na Instagramie.

Panowie przyznali zgodnie, że nie narzucają na siebie żadnej presji, a ich relacja rozwija się w naturalny sposób i gdy podejmą decyzję o ślubie, poinformują o tym opinię publiczną. Jelonek i Kubiak nie byli jednak do końca zgodni w tym, który z nich powinien się oświadczyć. Wydaje się, że póki co to największy problem zakochanych.