Obserwuj w Google News

Izabelę Kunę czeka operacja? To decyzja aktorki. "Bardzo się boję"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
26.01.2023 14:26
Zareaguj Reakcja

Izabela Kuna nie może narzekać na brak komplementów od fanów, jednak nie jest w pełni zadowolona ze swojego wyglądu. Mimo strachu zapowiedziała, że chce poddać się operacji plastycznej. Co przeszkadza aktorce w niej samej?

Izabela Kuna
fot. Grzegorz Krzyzewski/REPORTER / EAST NEWS

Izabela Kuna to popularna polska aktorka, którą doskonale znają miłośnicy teatru, kina i seriali telewizyjnych. Na ekranie debiutowała w 1994 roku w "Fitness Club", popularność zyskała dzięki rolom w "Klanie", "Na Wspólnej" czy serii "Listy do M.". Doskonale odnajduje się także w cięższych gatunkowo produkcjach, co pokazała na przykład w "Wołyniu" i "Drogówce". Fani 52-letniej Izabeli podkreślają nie tylko jej aktorski talent, ale także nieprzemijającą urodę. Sama aktorka chętnie pokazuje w sieci zdjęcia, na których pozuje w bikini, a nawet topless. Okazuje się jednak, że Kuna poważnie myśli o poddaniu się operacji plastycznej.

Izabela Kuna ma kompleksy? Aktorka o upływającym czasie

W wywiadzie udzielonym "Wysokim Obcasom Extra" Izabela Kuna poinformowała, że zdaje sobie sprawę, że po 50. urodzinach nadal wygląda atrakcyjnie. Jednak z każdym rokiem coraz mniej radzi sobie z pogodzeniem się z upływającym czasem.

- Najpierw, tuż po czterdziestce, była euforia, że tyle lat minęło, a wszystko jest prawie tak jak dawniej. I nagle „jeb”, jak mówi jedna z bohaterek sztuki „Kto chce być Żydem”. No więc dopadło mnie i trzyma. Uczę się z tym żyć - stwierdziła.

W odpowiedzi na pytanie, jaką kobietę widzi w lustrze, Izabela odpowiedziała dwuznacznie i zapowiedziała, że planuje operację plastyczną.

- Bardzo zgrabną. I seksowną. Która za jakiś czas zrobi sobie operację plastyczną i będzie wyglądała jeszcze lepiej. Tylko że się boi - czytamy.

Redakcja poleca

Izabela Kuna boi się operacji plastycznej. Dla piękna poświęci wszystko?

Izabela Kuna w wywiadzie z rozbrajającą szczerością opowiedziała o tym, jak ważny jest dla niej wygląd. Aktorka jest w stanie przezwyciężyć strach przed operacją, żeby wyglądać lepiej. Wspomniała nawet, że może posunąć się o wiele dalej.

- Sama robię różne zabiegi kosmetyczne, ale te delikatne. Gdyby była możliwa interwencja chirurgiczna z gwarancją skuteczności, to bym przezwyciężyła lęk i pewnie się jej poddała. Tylko że ja się bardzo boję (...) Żeby lepiej wyglądać, zrobię dla siebie prawie wszystko. Nie oszukujmy się, nie robię już takiego wrażenia na mężczyznach jak w przeszłości. W każdym razie rzadziej. Nie mogę się z tym pogodzić - podsumowała.

Izabela Kuna nadal jest atrakcyjną, a przede wszystkim utalentowaną aktorką, co z pewnością potwierdzą jej wierni fani.