Zamknij

Izabela Kuna kochała się w Rosjaninie. On wolał inną

25.11.2022 13:03

Izabela Kuna była zauroczona filmowym Bohunem. Jednak kiedy przyszło im razem pracować, Aleksandr Domogarow nie zaszczycił jej szczególną uwagą. Gwiazda TVP musiała pogodzić się z odrzuceniem.

Izabela Kuna kochała się w Rosjaninie. On wolał inną
fot. VIPHOTO/East News

Izabela Kuna urodziła się 25 listopada 1970 roku. W wieku 23 lat ukończyła studia aktorskie w łódzkiej PWSFTviT. Bogatsza o wiedzę, zaczęła skupiać się na zdobywaniu doświadczenia. W 1994 roku zagrała epizodyczną rolę w serialu "Fitness Club". Później pojawiła się w kilku innych kultowych produkcjach — w "Domu", "Klanie" i "Plebanii".

Największą popularność przyniosła jej kreacja Marii Pyrki w hicie TVP "Barwy szczęścia". W późniejszym czasie Kuna grała w takich produkcjach jak "Polot", "Drogi wolności" i "Archiwista".

Zobacz także: Gwiazdor "Barw szczęścia" dołącza do obsady serialu komediowego Polsatu

Izabela Kuna zakochała się w rosyjskim aktorze

Praca na planie była dla Izabeli Kuny okazją do poznania przedstawicieli aktorskiego świata. Jak podaje serwis Interia Świat Seriali, jednemu z nich udało się ją zauroczyć. Nazywał się Aleksandr Domogarow, Kuna poznała go na planie, choć wcześniej miała okazję zobaczyć go w roli Bohuna w "Ogniem i mieczem".

Według ustaleń serwisu w tamtym czasie filmowy Bohun miał za sobą dwa nieudane małżeństwa. To jednak wcale nie zniechęcało do niego polskiej aktorki. Kiedy przyszło jej zagrać u jego boku, Kuna stanęła przed wielkim wyzwaniem — musiała wystąpić przed nim nago.

Praca u boku Domogarowa mogła być dla Kuny szansą. Rosjanin jednak nie był nią zainteresowany, zdecydowanie bardziej podobała mu się Justyna Steczkowska. Izabela musiała usunąć się w cień.

Nie było to ich ostatnie spotkanie. W 2012 roku spotkali się na planie "Krew z krwi", lecz wtedy było już za późno. Jak donosi Interia Świat Seriali, Domogarow w niczym nie przypominał już dawnego siebie — był grubszy, siwy i po przejściach.

Za to Kuna cieszyła się szczęściem u boku Marka Modzelewskiego, z którym najpewniej chce spędzić resztę życia.

Źródła: RadioZET.pl/Interia Świat Seriali/Filmpolski.pl