Obserwuj w Google News

Izabela Kuna wyjawiła sekret na temat Bartłomieja Topy

1 min. czytania
24.06.2020 13:26
Zareaguj Reakcja

Izabela Kuna wyjawiła swój sekret z przeszłości, dotyczący Bartłomieja Topy, z którym zna się od czasu studiów. Okazuje się, że miała przez niego kłopoty... uczuciowe.

Iza Kuna
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Izabela Kuna i Bartłomiej Topa razem uczęszczali do łódzkiej filmówki. Aktorka, która obecnie jest szczęśliwą żoną i mamą, w jednym z ostatnich wywiadów powróciła do lat studiów i zdradziła pewien sekret, który związany jest właśnie z Topą. Jak wyznała, kolega ze studiów skradł jej serce! Niestety, miłość Izy Kuny do Bartka Topy była nieodwzajemniona, przez co ona stała się pośmiewiskiem.

Izabela Kuna o miłości do Bartłomieja Topy

"Ja się od studiów beznadziejnie kochałam w Bartku Topie. Przez to byłam pośmiewiskiem całej szkoły" - powiedziała aktorka.

Kiedy Iza dostała się na studia, Topa był już na drugim roku. Bardzo imponował młodszej koleżance, która cały czas się nim zachwycała i nie kryła tego przed znajomymi ze studiów. Jak dodała, jeśli chłopak, który jej się podobał, zwrócił na nią uwagę, wówczas ona traciła nim zainteresowanie. Być może dlatego właśnie podkochiwała się w Bartku. On jednak był wtedy w związku z Agatą Roglaską.

Bartłomiej Topa: wzruszające słowa o zmarłym synu

RadioZET.pl/AS