Obserwuj w Google News

Izabela Janachowska nową prowadzącą "Nasz nowy dom"? "To dla mnie wielki zaszczyt"

2 min. czytania
09.05.2023 20:03
Zareaguj Reakcja

Izabela Janachowska zastąpi Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej programu "Nasz nowy dom"? Gwiazda "Tańca z gwiazdami" skomentowała informacje o rzekomym angażu do kolejnego hitu Polsatu.

Izabela Janachowska prowadzącą "Nasz nowy dom"?
fot. screen: Instagram @nasznowydom / Artur Zawadzki/REPORTER EAST NEWS

" Nasz nowy dom" okazał się wielkim hitem. Widzowie Polsatu z zapartym tchem śledzili remonty domów potrzebujących rodzin przeprowadzane przez doświadczonych architektów i budowlańców. Nad wszystkim czuwała Katarzyna Dowbor, która jako prowadząca sprawdziła się świetnie i skradła serca widzów. Okazało się jednak, że obecny dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak, ma inną wizję formatu. Informacja o zwolnieniu Dowbor wywołała ogromne emocje, a część widzów nie kryje swojego oburzenia. Niemal natychmiast zaczęły pojawiać się nazwiska gwiazd, które mogłyby zastąpić doświadczoną 64-latkę. Mówiło się między innymi o Izabeli Janachowskiej, doskonale znanej z " Tańca z gwiazdami". Czy zobaczymy ją w kolejnej edycji "Nasz nowy dom"?

Izabela Janachowska prowadzącą "Nasz nowy dom"? Miałaby zastąpić Katarzynę Dowbor

Izabela Janachowska jest lubiana przez widzów Polsatu, nic zatem dziwnego, że pojawiły się plotki łączące ją z "Nasz nowy dom". Z pewnością byłaby to duża zmiana, ale Edward Miszczak zdaje się stawiać na odważne decyzje. Portal Pudelek postanowił skontaktować się z samą zainteresowaną i dowiedzieć, czy otrzymała propozycję nowego zawodowego wyzwania.

- Z uwagi na ogromny szacunek i dla Kasi Dowbor i dla decyzji pana dyrektora Miszczaka, nie chciałabym komentować zmian w programie "Nasz nowy dom". Mogę jedynie powiedzieć, że to dla mnie wielki zaszczyt, że moje nazwisko przewija się w tej dyskusji, ale wszelkie decyzje pozostawiam w tej sprawie "siłom wyższym" - odpowiedziała.

Janachowska nie potwierdziła co prawda medialnych doniesień, ale także nie zaprzeczyła jednoznacznie informacji, że jest brana pod uwagę jako kandydatka na nową prowadzącą "nasz nowy dom".

Redakcja poleca

Izabela Janachowska zamieni "Taniec z gwiazdami" na "Nasz nowy dom"?

Doniesienia o pojawieniu się Izabeli Janachowskiej w "Nasz nowy dom" zamiast Katarzyny Dowbor związane są pośrednio z plotkami o rewolucji w "Tańcu z gwiazdami". Nieoficjalnie mówi się, że także w tym formacie Edward Miszczak planuje wprowadzić poważne zmiany. Prezenterka nie ukrywa, że taneczne show jest dla niej bardzo ważne i chciałaby dalej w nim występować.

- Jeśli zaś chodzi o "Taniec z Gwiazdami", to jest to program najbliższy mojemu sercu i mam wielką nadzieję, że będę mogła kontynuować tę przygodę w nowej edycji, bo czuję się tam jak w domu - poinformowała.

W 2022 roku Izabelę mogliśmy oglądać także w programie "Ślubne pogotowie". Myślicie, że poradziłaby sobie jako gospodyni "Nasz nowy dom"?