Obserwuj w Google News

Janachowska nową jurorką „Tańca z Gwiazdami”? Komentuje zmiany w Polsacie

2 min. czytania
31.05.2023 13:41
Zareaguj Reakcja

Izabela Janachowska wypowiedziała się na temat zmian w Polsacie. Prowadząca „Tańca z Gwiazdami” skomentowała doniesienia mediów, według których ma ona zasiąść za stołem jurorskim tanecznego programu. Co powiedziała?

izabela-janachowska-nową-jurorką-tańca-z-gwiazdami-komentuje-zmiany-w-polsacie
fot. VIPHOTO/East News, TRICOLORS/East News

Taniec z Gwiazdami” wzbudza masę emocji, nawet kiedy nie jest emitowany na antenie Polsatu. Edward Miszczak zdecydował się wstrzymać produkcję tanecznego show, które powróci na ekrany dopiero wiosną 2024 roku. Program zostanie ponoć mocno odświeżony, a jury ma zostać okrojone do trzech osób. Niedawno media donosiły o możliwym zwolnieniu Iwony Pavlović. Gwiazdę miałaby zastąpić dotychczasowa prowadząca, Izabela Janachowska. Jak te doniesienia skomentowała sama zainteresowana?

Izabela Janachowska zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami”? Gwiazda zabrała głos

Dziennikarze Super Expressu postanowili porozmawiać z prezenterką o zmianach w Polsacie. Izabela Janachowska wydawała się zmęczona ciągłymi spekulacjami. Odpowiadając na pytanie, nawiązała do plotek, jakoby miała być nową gospodynią „Naszego nowego domu”.

- Mam wrażenie, że tych newsów różnej dziwnej treści z moim nazwiskiem pojawia się bardzo dużo. Więc już na to nie reaguję po prostu. Na przykład, że mam być prowadzącą „Nasz nowy dom”. Co chwilę coś. Ja się non stop czegoś nowego dowiaduje - śmiała się celebrytka. - Jest nowy pan dyrektor, to są jego decyzje, a my się będziemy dostosowywać po prostu - dodała.

Edward Miszczak nie boi się odważnych decyzji. Niedawno zrobił rewolucję w programie „ Nasz nowy dom” i zwolnił Katarzynę Dowbor. Wcześniej radykalnie odświeżył show „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Teraz okazuje się, że już niedługo ekipę „TTBZ” mogą czekać kolejne roszady.

Redakcja poleca

Plan na nowe otwarcie „TzG” jest jeszcze nieznany. Edward Miszczak ostatnio przekonywał, że jest jeszcze za wcześnie, by mówić o zmianach w programie. Izabela Janachowska także przyznaje, że nawet nie zastanawiała się, czy potrafiłaby się odnaleźć za stołem jurorskim w „Tańcu…”.

- Nigdy o tym nie myślałam. Ja lubię prowadzić. Prowadząca ma bardzo wdzięczną rolę. Jak jury źle oceni, to pocieszy, pogłaszcze po głowie, powie, żeby głosowano. Więc ja lubię tę rolę - powiedziała w rozmowie z SE.

Zobacz także: Rozróba na planie "Tańca z gwiazdami". Interweniowała ochrona

Chcielibyście zobaczyć Izabelę Janachowską w roli jurorki? Może trójka prowadzących to rzeczywiście odrobinę za dużo?

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News