Obserwuj w Google News

Iwona Pavlović o „Tańcu z Gwiazdami”. Chce zrobić widzom niespodziankę

2 min. czytania
19.05.2023 17:09
Zareaguj Reakcja

Od tygodni plotkuje się, że w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami” zabranie Iwony Pavlović. Tancerka zabrała głos w sprawie. Twierdzi, że chce zrobić widzom niespodziankę.

Iwona Pavlović o „Tańcu z Gwiazdami”. Chce zrobić widzom niespodziankę
fot. TRICOLORS/East News

Nie milkną dyskusje wywołane najnowszymi rewolucjami w Polsacie. Zaczęło się od zmiany ekipy w programie „ Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, skąd zniknęli: Piotr Gąsowski, Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski. W show pojawił się za to dawno niewidziany Maciej Rock. Kolejne kontrowersje wywołano zmianami w uwielbianym przez widzów programie „ Nasz Nowy Dom”. Format od dziesięciu lat był prowadzony przez Katarzynę Dowbor, jednak na podjęto decyzję, że na jej miejscu pojawi się aktorka Elżbieta Romanowska. Fani zastanawiają się teraz, co stanie się z popularnym „Tańcem z Gwiazdami”.

Zobacz też:  Ujawnił kulisy zwolnienia z Polsatu. Najpierw pochwały, potem cygara i wypowiedzenie

Iwona Pavlović odchodzi z „Tańca z Gwiazdami”?

„Czarna mamba” z tanecznym show jest związana od początku jego istnienia. W fotelu jury zasiadła już podczas kręcenia pierwszej edycji, gdy format był produkowany przez TVN. Stacja zrezygnowała z show oddając je w ręce Polsatu, który zajmuje się „TzG” do dziś.

Edward Miszczak po przejściu do słonecznej wprowadził wiele zmian, które mają objąć też taneczną produkcję. Jak donosił Pudelek, rewolucja ma być tak duża, że podjęto decyzję o przeniesieniu „TzG” z jesiennej ramówki na wiosenną.

Redakcja poleca

Od tygodni plotkuje się, że z formatem pożegna się Iwona Pavlović. Jak donosił „Super Express”, Edward Miszczak miał mieć pretensje do „Czarnej mamby” o to, że lata temu „zdradziła” TVN przechodząc właśnie do Polastu. Czy pretensje sprzed lat będą powodem zakończenia wieloletniej przygody Pavlović z programem?

Iwona Pavlović komentuje sprawę

Głos w tej sprawie zabrała w końcu sama zainteresowana. Tancerka w rozmowie z „Plejadą” przyznała, że umowa zabrania jej zdradzania szczegółów, ale…

- Umowa z Polsatem zobowiązuje mnie do zachowania pewnej dyskrecji. Moja obecność czy nie na wiosnę, niech będzie niespodzianką dla widza – powiedziała enigmatycznie.

Słowa te ucięły tematu, a jedynie podsyciły plotki. Pojawiły się komentarze, że gdyby Pavlović wiedziała, że nie pojawi się w następnej edycji „Tańca z Gwiazdami”, nie mówiłaby o niespodziance. Bo co to byłaby za niespodzianka, gdyby jej zabrakło w show.

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News