Obserwuj w Google News

Iwona Pavlović komentuje oskarżenia Smaszcz. "Ja rodziny nie rozbiłam"

2 min. czytania
08.12.2022 12:09
Zareaguj Reakcja

Iwona Pavlović została oskarżona przez Paulinę Smaszcz o to, że rozbiła rodzinę z trojgiem dzieci. Jurorka "Tańca z gwiazdami" w końcu odniosła się do zarzutów byłej żony Macieja Kurzajewskiego. Zaprzeczyła, by komukolwiek miała zniszczyć związek. 

Iwona Pavlović i Paulina Smaszcz
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News

Iwona Pavlović przed paroma tygodniami została zaatakowana przez Paulinę Smaszcz, która w podcaście "Porażka, czyli sukces" zareagowała na krytyczny komentarz jurorki "Tańca z gwiazdami" na temat afery z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Pavlović poradziła "kobicie petardzie", by ta odpuściła i żyła własnym życiem. Podkreśliła też, że jeśli ktoś jest szczęśliwym człowiekiem, nie wraca do tego, co było.

Smaszcz uznała, że "Czarna Mamba" nie powinna była zabierać głosu, bo sama ma sporo za uszami. Przy okazji do grona "rozbijaczek rodzin" wrzuciła też Izabelę Janachowską.

- Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? - skomentowała Paulina Smaszcz.

Była żona Kurzajewskiego nie powiedziała wprost, komu rozbiła związek Iwona Pavlović, lecz można się domyślić, że chodziło o Wojciecha Oświęcimskiego, obecnego męża jurorki "Tańca z gwiazdami". 

Redakcja poleca

Iwona Pavlović komentuje aferę z Pauliną Smaszcz 

Do tej pory Iwona Pavlović nie komentowała słów Pauliny Smaszcz. Jak podkreśliła w rozmowie z "Party", jej wypowiedź była luźnym komentarzem i nie miała na celu nikomu dopiec. Podkreśliła też, że nie jest źle nastawiona do Pauliny i nie chce wdawać się w żadne wojenki. 

Jurorka "Tańca z gwiazdami" odniosła się też do oskarżeń Smaszcz o rozbicie rodziny. Jak podkreśliła, pogłoski o tym są nieprawdziwe. Z trzema synami męża, Wojciecha Oświęcimskiego, tancerka do dzisiaj ma być w świetnych relacjach. 

Ja rodziny nie rozbiłam, więc mogę to tylko tak skomentować. Mam trzech wspaniałych synów, z którymi mam świetny kontakt. Mam już nawet wnuka, chłopcy są przeszczęśliwi - zapewniła Iwona Pavlović w "Party". 

Paulina Smaszcz o żądaniach Cichopek i Kurzajewskiego: "Czekam na spotkanie w sądzie"