Obserwuj w Google News

„Inteligentna riposta” Cichopek. Tak zareagowała na głośny wywiad Hakiela

3 min. czytania
15.11.2023 11:53
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek ma dość wywiadów byłego męża? Aktorka miała wymownie zareagować na wypowiedzi Marcina Hakiela. Na czym polegała „inteligentna riposta” gwiazdy „M jak miłość”?

„Inteligentna riposta” Katarzyny Cichopek. Tak zareagowała na wywiad Marcina Hakiela
fot. TRICOLORS/East News

Marcin Hakiel chętnie udziela wywiadów i opowiada o rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Tancerz ujawnił już, że o romansie małżonki dowiedział się dzięki pomocy detektywów. Później zarzucił prowadzącym „ Pytania na Śniadanie”, że robią sobie z niego pożywkę wśród znajomych z branży. W ostatniej rozmowie z serwisem dziennik.pl zdradził, czy planuje spędzić Boże Narodzenie razem z dziećmi i byłą żoną. Gwiazda „ M jak miłość” ma już chyba dość medialnej krucjaty Hakiela. Plotkuje się, że para może spotkać się w sądzie, a prawnicy Cichopek „ od dawna kompletują dokumenty w tej sprawie”. Nowe światło na konflikt gwiazd miała rzucić znajoma aktorki z planu serialu TVP. Co powiedziała?

Marcin Hakiel zawdzięcza karierę Katarzynie Cichopek? „Nie był zbyt znany”

Świat Gwiazd miał porozmawiać ze znajomą Katarzyny Cichopek z planu „M jak miłość”. Zdaniem osoby z otoczenia gwiazdy Marcin Hakiel nie zrobiłby kariery w show-biznesie, gdyby nie jego znana była żona. - Nie ma co ukrywać, że gdyby nie Kasia, Marcina w ogóle nie byłoby w show-biznesie, bo po wygranej z Katarzyną Skrzynecką nie był zbyt znany, choć parę osób przypisywało im romans. To dzięki Kasi - gwieździe hitowego wtedy serialu „M jak miłość”, który oglądało 8 milionów, stał się znany - miała powiedzieć informatorka serwisu.

Warto zauważyć, że w ostatnim wywiadzie Hakiel zarzucił Cichopek ukrywanie się za „znajomymi” i „informatorami”, sugerując, że tak naprawdę sama rozmawia z portalami plotkarskimi. Co ciekawe osoba, z którą mieli porozmawiać dziennikarze Świata Gwiazd, popełniła drobną wpadkę. Znajoma aktorki błędnie stwierdziła, że tancerz wygrał „Taniec z Gwiazdami” ze Skrzynecką, podczas gdy para zajęła czwarte miejsce w 1. edycji programu.

Mimo pomyłki informatorka portalu dalej niepochlebnie wypowiadała się na temat Hakiela. - Dopiero sukces z Cichopek otworzył mu drzwi do kariery medialnej. Nagle stał się jej menadżerem, uczynił Kasię niedostępną dla mediów. Założył własne Akademie Tańca i prosił Kasię o wsparcie przy promocji swoich szkół. Razem wydawali też książki i audiobooki taneczne, które wtedy były hitem - miało dodać źródło Świata Gwiazd.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek odpowiedziała Marcinowi Hakielowi? „Inteligentna riposta”

Na tym informatorka serwisu nie poprzestała. Znajoma Cichopek miała zwrócić uwagę na nagrania Hakiela, na których prezentuje różne układy taneczne. Niedawno gwiazda „M jak miłość” udostępniła podobny filmik z udziałem Marcina Mroczka. Aktorzy także popisali się tam tanecznymi umiejętnościami.

- Inteligentna riposta. Brawa dla Kasi. Każdego denerwowałyby wyskakujące wciąż w sieci filmy z byłym i jego partnerkami. A ona mimo to nigdy nie powiedziała na jego temat złego słowa na planie - miała ocenić koleżanka gwiazdy z „M jak miłość”. Przypomnijmy, że Cichopek wygrała 2. edycję „Tańca z Gwiazdami”, a Mroczek zwyciężył w finale 2. Konkursu Tańca Eurowizji w Glasgow.

Źródło: Radio ZET/Świat Gwiazd

Nie przegap
Odważne pytanie Cichopek w „Pytaniu na Śniadanie”. Kurzajewski aż się zawstydził
9 Zobacz galerię
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)