Obserwuj w Google News

Inflacja pokrzyżowała jej plany? Wiktoria Gąsiewska rezygnuje z drogich prezentów

2 min. czytania
21.12.2022 13:16
Zareaguj Reakcja

Wiktoria Gąsiewska zdradziła, jak będą wyglądały Święta w jej domu. Okazuje się, że w tym roku aktorka zamierza mocno trzymać się za kieszeń. Jak widać, drożyzna daje się we znaki nawet celebrytom...

Inflacja pokrzyżowała jej plany? Wiktoria Gąsiewska rezygnuje z drogich prezentów
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Święta Bożego Narodzenia to dla Wiktorii Gąsiewskiej czas, w którym na moment może zapomnieć o karierze i cieszyć się kontaktem z bliskimi. W rozmowie z Jastrząbpost.pl aktorka zdradziła, że w tym roku gwiazdkowe spotkanie odbędzie się u niej w domu.

Tegoroczne Święta będą w gronie rodziny. Najprawdopodobniej u nas w domu, ponieważ mamy najdłuższy stół, który się jeszcze dodatkowo rozkłada. Będzie na pewno ciepło, przyjemnie, będzie choinka jak w każdej polskiej rodzinie. Mamy dużo dzieciaków, więc zawsze jest chaos, ale ja ten chaos uwielbiam, bo wtedy czuję, że żyję — zdradziła.

Zobacz także: Gąsiewska z partnerem w ogniu krytyki: „Ten z Rodzinki.pl bardziej do niej pasował”?

Tak Wiktoria Gąsiewska radzi sobie z inflacją

Nieodłącznym elementem Bożego Narodzenia są prezenty. W większości polskich domów pod choinkami układane są paczki, przygotowywane z myślą o bliskich. W tym roku ich liczba może się znacznie zmniejszyć. Drożyzna w sklepach sprawia, że na prezentach oszczędzają nawet celebryci. Wiktoria Gąsiewska znalazła jednak rozwiązanie problemu. W wywiadzie przyznała, że ustaliła z bliskimi kwotę, którą ma wydać na podarki. W dodatku zorganizowała losowanie, dzięki któremu lista osób do obdarowania znacznie się skróciła.

Myślę, że inflacja dotknęła każdego. Każdy kupuje jakieś produkty, które są potrzebne na co dzień, więc każdy widzi zmiany cen. Ale czy to jakoś wpłynęło? Mamy ustaloną kwotę, do której mamy znaleźć jakieś fajne prezenty, mogą to być handmade'y albo coś kupionego w sklepie. I każdy wylosował jedną osobę, którą takim prezentem obdaruje — powiedziała.

W okresie przedświątecznym nie każdy potrafi oprzeć się zakupowemu szaleństwu. Wiktoria Gąsiewska udowadnia jednak, że wystarczy odrobina chęci i dobrej organizacji, by Święta nie uszczupliły znacząco domowych budżetów.

Zobacz także: Partner Wiktorii Gąsiewskiej uległ wypadkowi. Aktor z "Barw szczęścia" będzie operowany

Źródła: RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl