Obserwuj w Google News

Ilona z "Rolnik szuka żony" jest w żałobie. Cios w samo serce. "Trzymaj się, kochana!"

2 min. czytania
25.01.2023 15:06
Zareaguj Reakcja

Ilona Kurzeja z "Rolnik szuka żony 6" jakiś czas temu przekazała, że nie żyje jej ojciec. Była dziewczyna Adriana Berkowicza wciąż nie może się pogodzić ze stratą ukochanego rodzica, który wspierał ją w czasie programu oraz po rozpadzie jej związku. Ilona nie ukrywa, że przeżywa najtrudniejszy czas w swoim życiu. 

Ilona Kurzeja z "Rolnik szuka żony 6"
fot. Instagram:@imielinka

Ilona Kurzeja była uczestniczką 6. edycji "Rolnik szuka żony" w TVP, gdzie starała się o względy Adriana Berkowicza. Początkowo gospodarz celował w inną kandydatkę, ale ostatecznie jego sercem zawładnęła urocza pasjonatka koni z Wałbrzycha. Przez moment zdawało się, że Ilona i Adrian będą kolejną parą z "Rolnika", która stanie na ślubnym kobiercu, ale wiosną 2021 roku nieoczekiwanie podjęli decyzję o rozstaniu.

Ilona oficjalnie długo pozostawała singielką i niechętnie dzieliła się szczegółami prywatnego życia. W social mediach starała się skupiać głównie na sprawach zawodowych oraz swojej pasji do koni. Ilona prowadzi szkołę jeździecką, w której do niedawna towarzyszył jej ukochany tata. Niestety mężczyzna zmarł jesienią ubiegłego roku, z czym Ilona nie może się pogodzić do dzisiaj. 

Redakcja poleca

Ilona Kurzeja z "Rolnik szuka żony 6" straciła ojca 

- Ci, którzy odchodzą pierwsi, mają dużo lepiej. Ci, którzy zostają, muszą być bardzo silni, żeby przeżyć samotność. Żegnaj tato, będzie mi ciebie brakować - takimi słowami Ilona pożegnała w październiku swojego tatę, a zarazem przyjaciela i wielkiego pasjonata, który zaszczepił w niej miłość do koni.

Była uczestniczka "Rolnika" nie ukrywała, że śmierć ojca była dla niej ogromnym ciosem. W trzecią rocznicę jego śmierci zamieściła przejmujący wpis. 

Właśnie mijają 3 najcięższe miesiące w moim życiu - zwierzyła się Ilona. 

W komentarzach internauci pospieszyli z wyrazami współczucia i starali się podnieść Ilonę na duchu w trudnym czasie żałoby.