,

Ile pieniędzy włożyć do koperty na wesele? Izabela Janachowska zna odpowiedź

25.05.2023 14:44

Izabela Janachowska to ekspertka w organizacji imprez okolicznościowych. Weselne zwyczaje nie są dla niej żadną tajemnicą. Nic dziwnego, że wie, ile pieniędzy powinno się wkładać do koperty.

Ile pieniędzy włożyć do koperty na wesele? Izabela Janachowska zna odpowiedź
fot. Wojciech Olkusnik/East News
loader

Izabela Janachowska to polska celebrytka, prezenterka telewizyjna i uznany autorytet w dziedzinie organizacji imprez okolicznościowych. Prawie dekadę działa już w biznesie weselnym. Miała okazję prowadzić programy o tej tematyce - „I nie opuszczę cię aż do ślubu”, „W czym do ślubu?” i emitowane w Polsacie „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”. Od pewnego czasu prowadzi też kanał na platformie YouTube, w którym dzieli się z widzami swoim doświadczeniem związanym z eventami.

Izabela Janachowska podpowiada, ile pieniędzy włożyć do weselnej koperty

Za oknami coraz częściej widać słońce, a lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Zbliża się też sezon weselny, który coraz częściej wiąże się ze stresem nie tylko u szykującej się do ślubu pary. Zapraszani goście mają zazwyczaj wielki dylemat.

Sto złotych? Dwieście? A może tysiąc?! Wiele osób zastanawia się, jaka kwota jest odpowiednim prezentem dla świeżo upieczonego małżeństwa. Tym, którzy boją się wstydliwej wpadki, z pomocą ruszyła Izabela Janachowska. Ekspertka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości.

Janachowska miała dla zestresowanych weselnych gości bardzo dobre wieści. W rozmowie z Pudelkiem przyznała, że dla zakochanych najważniejsza jest obecność bliskich osób. Ustalona kwota, którą powinno się ofiarować, jest zwyczajnym mitem.

Temat kopert i tego, co „wypada” pojawia się co roku i choć stawki rzucane na forach się zmieniają, odpowiedź co roku jest taka sama. Nie istnieje, na szczęście, cennik dla gości weselnychpowiedziała Janachowska.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Źródła: RadioZET.pl/Pudelek.pl

Logo radiozet Dzieje się