Zamknij

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny pytają, na jaki kolor się przefarbować. Pomożesz prezenterom TVP?

24.01.2023 22:52

„Pytanie na śniadanie” to popularny poranny program Telewizji Polskiej. Teraz prezenterzy poranka pytają swoich fanów na jaki kolor powinni przefarbować sobie włosy. Pomożecie?

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny
fot. Waldemar Kompała/TVP/East News

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny w wersji blond, brunet czy na rudo? Prowadzący poranny show Telewizji Polskiej wystosowali prośbę do swoich fanów na Instagamie. W nowy poście pytają, na jaki kolor powinni przefarbować sobie włosy. Ba! Podrzucają próbki kolorystyczne, byście dokładnie wiedzieli, na co się piszecie.

Prowadzący „Pytanie na śniadanie” są gotowi na metamorfozę 

W poście, opublikowanym we wtorek 24 stycznia 2023 roku wieczorem, prowadący „Pytanie na śniadanie” zadają swoim fanom – oraz fanom samego programu – ważne pytanie.

– Która metamorfoza najbardziej Wam się podoba? – czytamy w poście, który w pierwszych godzinach polubiło ponad półtora tysiąca internautów.

Post na koncie @pytanienasniadanie, które lubi 149 tysięcy fanów, szybko zyskał niezwykłą popularność wśród użytkowników portalu.

Blond, czarne czy rude – jakie włosy są najlepsze?

W komentarzach trwa zacięta dyskusja, w której koloryzacji włosów najlepiej jest porannej parze. Na razie w dyskusji wzięło udział 115 internautów, którzy przekrzykują się, które zdjęcie podoba im się najbardziej. Ciekawe czy wyniki głosowania internautów zobaczymy na włosach prowadzących jutrzejszego poranka? Czas pokaże.

loader

Czytaj także: Antonio Banderas twierdzi, że zawał serca to najlepsza rzecz, jaka mu się przydarzyła

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali