Obserwuj w Google News

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny pytają, na jaki kolor się przefarbować. Pomożesz prezenterom TVP?

1 min. czytania
24.01.2023 22:52
Zareaguj Reakcja

„Pytanie na śniadanie” to popularny poranny program Telewizji Polskiej. Teraz prezenterzy poranka pytają swoich fanów na jaki kolor powinni przefarbować sobie włosy. Pomożecie?

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny
fot. Waldemar Kompała/TVP/East News

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny w wersji blond, brunet czy na rudo? Prowadzący poranny show Telewizji Polskiej wystosowali prośbę do swoich fanów na Instagamie. W nowy poście pytają, na jaki kolor powinni przefarbować sobie włosy. Ba! Podrzucają próbki kolorystyczne, byście dokładnie wiedzieli, na co się piszecie.

Redakcja poleca

Prowadzący „Pytanie na śniadanie” są gotowi na metamorfozę 

W poście, opublikowanym we wtorek 24 stycznia 2023 roku wieczorem, prowadący „Pytanie na śniadanie” zadają swoim fanom – oraz fanom samego programu – ważne pytanie.

– Która metamorfoza najbardziej Wam się podoba? – czytamy w poście, który w pierwszych godzinach polubiło ponad półtora tysiąca internautów.

Post na koncie @pytanienasniadanie, które lubi 149 tysięcy fanów, szybko zyskał niezwykłą popularność wśród użytkowników portalu.

Blond, czarne czy rude – jakie włosy są najlepsze?

W komentarzach trwa zacięta dyskusja, w której koloryzacji włosów najlepiej jest porannej parze. Na razie w dyskusji wzięło udział 115 internautów, którzy przekrzykują się, które zdjęcie podoba im się najbardziej. Ciekawe czy wyniki głosowania internautów zobaczymy na włosach prowadzących jutrzejszego poranka? Czas pokaże.

Czytaj także:  Antonio Banderas twierdzi, że zawał serca to najlepsza rzecz, jaka mu się przydarzyła

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali