Obserwuj w Google News

Ida Nowakowska chce mieć z mężem siódemkę dzieci. „Wszystko w rękach Pana Boga”

2 min. czytania
28.02.2023 10:18
Zareaguj Reakcja

Ida Nowakowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o macierzyństwie. Gwiazda TVP zaskoczyła wyznaniem o chęci powiększenia rodziny. Nieoczekiwanie zdradziła, że jej mąż marzy o siódemce dzieci.

ida-nowakowska-chce-mieć-z-mężem-aż-siódemkę-dzieci-wszystko-w-rękach-pana-boga
fot. Artur Zawadzki/East News

Ida Nowakowska to jedna z prowadzących „ Pytania na Śniadanie”. Do porannego show Telewizji Polskiej niedawno udała się wraz z mężem i jej kilkuletnim synem Maksymilianem. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że pragnie założenia dużej rodziny.

- Bardzo bym chciała, żeby syn miał rodzeństwo, ale wszystko w swoim czasie. Podchodzimy do tego na luzie i zobaczymy jak to się wszystko ułoży - mówiła w jednym z wywiadów.

Nowakowska powróciła do tematu planowania rodziny w ostatniej rozmowie z dziennikarzami Interii. Prezenterka TVP zaskoczyła fanów informacją o liczbie potomstwa, o której marzy jej mąż.

Redakcja poleca

Ida Nowakowska chce mieć kolejne dziecko. „Mam nadzieję, że nasza rodzina się powiększy”

Gospodyni „PnŚ po narodzinach syna szybko wróciła do pracy, co spotkało się z niezadowoleniem części widzów programu. Gwiazda zapewniała jednak, że ciąża i macierzyństwo to dla niej prawdziwie błogosławiony czas.

- Macierzyństwo zmieniło mnie w bardzo pozytywnym sensie oraz nadało mojemu życiu sens. Brzmi to górnolotnie, ale teraz mam w swoim życiu nową misję. Dużo osób mówi, że dziecko zabiera energię, ale tak naprawdę jest wręcz odwrotnie. Widzę to po sobie i po moich koleżankach, które dokładnie w tym samym czasie urodziły dzieci. Każda z nas nosi w sobie ogrom ciepła, miłości, energii i jest o wiele lepiej zorganizowana - mówiła w Interii.

Jeszcze kilka lat temu prezenterka miała powiedzieć w rozmowie z Na Żywo, że chce mieć trójkę dzieci. Teraz zaskoczyła nie tylko informacją o chęci powiększenia rodziny, ale i liczbą pociech, o której marzy jej mąż.

- Mam nadzieję, że nasza rodzina się powiększy, ale wszystko jest oczywiście w rękach Pana Boga. (…) Bardzo chcieliśmy mieć dziecko. Mój mąż już chciałby mieć siódemkę. Na pewno chcielibyśmy mieć więcej dzieci, więc zobaczymy, jak to będzie - podsumowała.

Myślicie, że Idzie uda się przebić Michała Wiśniewskiego i doczeka się aż siódemki dzieci?