Obserwuj w Google News

„Hotel Paradise” w ogniu krytyki za nękanie. Jest skarga do KRRiT

2 min. czytania
29.09.2023 23:52
Zareaguj Reakcja

Czy uczestnicy „Hotelu Paradise” przesadzili i dopuścili się nękania biorącej udział w programie kobiety? Internauci są zszokowani tym, jak potraktowano Łucję. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga w tym temacie.

„Hotel Paradise” w ogniu krytyki za nękanie. Jest skarga do KRRiT
fot. instagram.com/hotelparadise.tvn7

„Hotel Paradise” to reality-show, które z założenia ma łączyć ludzi w pary, jednak często też ich ze sobą skłóca. Kilku singli (i kobiety, i mężczyźni) trafia do zamkniętego i odizolowanego, luksusowego ośrodka w jednym z ciepłych krajów. Basen, palmy i drinki z palemką sprzyjają flirtom tak samo, jak i intrygom i plotkom. A tych nie brakuje, bo w końcu w programie chodzi o to, by znaleźć sobie parę, bo podczas eliminacji odpadają ci, którzy nikogo nie mają. Sprawa jest utrudniana tym, że w każdym momencie może pojawić się nowy uczestnik lub wrócić ten, kto wcześniej odpadł.

Zobacz też:  Gwiazda "Hotelu Paradise" brutalnie pobita. Pokazała zdjęcia. "Cała w ranach, złamany nos" [FOTO]

Uczestnicy „Hotelu Paradise” gnębili Łucję? Puszka Pandory była przegięciem

Widzowie 7. edycji „Hotelu Paradise” są oburzeni zachowaniem uczestników show, bo ci ewidentnie zmówili się na wyeliminowanie Łucji. Bo choć plotki i przytyki w „raju” to codzienność, tak w pewnym momencie ich główną ofiarą stała się właśnie Łucja. Uczestnicy zaczęli przekonywać jej partnera Pawła, że powinien od niej odejść. Mężczyzna wybrał więc inną kobietę w obawie o opinię grupy.

Podczas Puszki Pandory osoby biorące udział w show postanowiły skupić się na Łucji. Kobieta usłyszała masę przykrości na swój temat, co widzowie otwarcie nazwali nękaniem. Pojawiły się glosy, że uczestnicy 7. edycji „Hotelu Padarise” przesadzili.

Redakcja poleca

Skarga na „Hotel Paradise” do KRRiT. Poważne zarzuty

Pojawiła się informacja o tym, że „Hotelowi Paradise” ma przyjrzeć się Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. - W sprawie 'Hotelu Paradise' (TVN), we wrześniu 2023 roku do KRRiT wpłynęła jedna skarga indywidualna. Zarzuty ze skargi dotyczą mobbingu i nękania wobec jednej z uczestniczek, Łucji" - przekazała Esce Teresa Brykczyńska, rzeczniczka prasowa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

- To nie chcę mi się już tego tak oglądać, zawiść ludzka to coś strasznego, nie mogę pojąć dlaczego to wszystko musi odbić się na Łucji, co ta dziewczyna złego wam zrobiła?; - Do produkcji - mam nadzieje ze bekniecie za to że nie reagujecie na mowę nienawiści, hejt i znęcanie się psychiczne nad Łucją; - Jak można gnębić tak jedną osobę i jak produkcja „Hotelu Paradise” może na to pozwalać? - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Nie przegap
Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS