Zamknij

Henryk z "Chłopaków do wzięcia" chce wziąć ślub. Szok, jak zakomunikował to Marysi!

06.12.2022 20:14

Henryk z programu "Chłopaki do wzięcia" planuje ślub z Marią. Mężczyzna, krytykowany za traktowanie swojej towarzyszki jak podnóżka i darmowej służącej, wkrótce zamierza się jej oświadczyć. Rolnik mało romantycznie zawiadomił Marysię o swoim zamiarze... 

Henryk i Marysia z "Chłopaków do wzięcia"
fot. Facebook:@chlopakidowziecia

Wysyp zaręczyn i ślubów w programie "Chłopaki do wzięcia". Niedawno informowaliśmy o zaręczynach Stefana i Aldony, którzy spodziewają się dziecka, oraz planach ślubnych Rafixa i jego poznanej kilka tygodni wcześniej ukochanej, a teraz do grona spieszących się do zalegalizowania związku dołączył Henryk. Wiekowy rolnik planuje oświadczyć się Marii, która pomaga mu prowadzić gospodarstwo. 

Chłopaki do wzięcia: Henryk chce wziąć ślub z Marią

Henryk jest regularnie krytykowany przez widzów, że traktuje Marysię jak darmową siłę roboczą i nie okazuje jej ani krzty uczucia. Niedawno widzów oburzył fragment "Chłopaków do wzięcia", w którym Henryk zagonił Marysię do pracy i musztrował ją niczym pan na folwarku.

Internauci uważają, że poczciwa Marysia zasługuje na kogoś lepszego, kto obdarzy ją szczerą miłością. Na razie jednak nikt taki się nie pojawił, za to Henryk planuje przypieczętować relację z Marysią zaręczynami i ślubem. Nawet już zapewnił wybrankę o swoich zamiarach. 

No mówię Marysi, że ją kocham. I niech Marysia się nie obawia, że ją zdradzę, bo ją kocham i będę kochał - wyznał Henryk i obiecał się oświadczyć. - Muszę jej ten pierścionek kupić, to może wtedy już uwierzy - dodał. 

Internauci radzą gospodarzowi nie wypuszczać z rąk takiego skarbu jak Marysia i nie zwlekać ze ślubem. Wierzą, że rolnik przy nowej żonie "się wyrobi i nabierze ogłady", a ona "zrobi z niego porządnego faceta". Ciekawe, czy przy okazji wykrzesa z siebie trochę uczucia... 

loader