Obserwuj w Google News

Polka została modelką w wieku 88 lat. Nie chciała iść na emeryturę

2 min. czytania
15.11.2022 21:39
Zareaguj Reakcja

Helena Norowicz w wieku 80 lat podjęła się pracy modelki. Aktorka nie zamierzała przechodzić na emeryturę, a do tego otworzyły się przed nią nowe drzwi. Dziś jej urodą zachwyca się cała Polska.

Helena Norowicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Helena Norowicz została modelką, gdy skończyła 80 lat. Jej urodą zachwyca się cała Polska. Od jakiegoś czasu Norowicz pojawia się w kampaniach reklamowych. Jak podaje plotek.pl, nigdy nie korzystała z zabiegów medycyny estetycznej, a jej sekretem jest zdrowa dieta i ruch.

Zobacz także:  Rafał Jonkisz o burzliwym związku z Marceliną Zawadzką. Paparazzi nie dawali im spokoju

Helena Norowicz została modelką po 80. urodzinach. Jej urodą zachwyca się Polska

Helena Norowicz zyskała wielką rozpoznawalność po 80. roku życia. Jak podaje plotek.pl, kilkanaście lat temu aktorka zrezygnowała z pracy w teatrze, jednak otworzyły się przed nią nowe drzwi. Norowicz urodziła się 14 listopada 1934 roku w miejscowości Chwilowszczyna, leżącej obecnie na terenie Białorusi. Norowicz wyznaje, że sekretem jej dobrego samopoczucia jest przede wszystkim ruch. Od najmłodszych lat interesowała się sportem.

Redakcja poleca

W jej życiu pojawiło się jednak aktorstwo. Przez lata grała w teatrach - do 2001 roku występowała w Teatrze Studio, ale pojawiła się też w mainstreamowych produkcjach, m.in. filmach "Stawka większa niż życie", "Boże Ciało" czy serialu "Anna German". Modeling pojawił się w momencie, gdy Norowicz poszła na emeryturę, jednak nie czuła się z tym dobrze. Pierwsze zdjęcia wykonała jej... Aleksandra Popławska. To właśnie aktorka stoi za sukcesem Heleny Norowicz.

Norowicz zdradza, że nie przesadza z jedzeniem, od lat unika słodyczy i używek, a do tego stawia na naturalność - nie farbuje między innymi włosów i nie poddaje się zabiegom upiększającym. Poniżej można zobaczyć, jak aktorka prezentuje się w nowej roli.

Zobacz także:  Anna Wendzikowska o walce z depresją. "Nie chcę już skakać z okna"

RadioZET.pl/plotek.pl

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram