Obserwuj w Google News

Wpadka Heidi Klum. 49-letnia modelka pokazała sutek na Instagramie

2 min. czytania
18.11.2022 16:17
Zareaguj Reakcja

Na Instagramie Heidi Klum pojawiła się zwariowana fotka. Modelka prawdopodobnie przypadkowo odkryła kawałek sutka. Wpadka, czy celowe zagranie?

Heidi Klum
fot. Rex Features/East News/print screen z Instagram/Heidi Klum

Heidi Klum zaliczyła wpadkę lub celowo igra z algorytmami Instagrama. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widać kawałek sutka.

Heidi Klum: sutek modelki na Instagramie

Instagram ma dość jasne restrykcje dotyczące pokazywania ciała. Kobiece piersi mogą być eksponowane, o ile nie widać sutków. W przeciwnym wypadku algorytm serwisu społecznościowego może zablokować zdjęcie lub całe konto.

Redakcja poleca

Wygląda jednak na to, że Heidi Klum lubi działać na granicy tych zasad. Modelka zamieściła na swoim profilu zdjęcie, które daje temu wyraz.

Fotografia wykonana w łazience przedstawia Klum, która wygłupia się przed lustrem. Igraszki oddające zwariowany nastrój modelki sprawiły, że jej kostium wymknął się spod kontroli. Z dekoltu bowiem wyłania się fragment lewego sutka gwiazdy.

Nasuwa się pytanie, czy Klum przeoczyła wpadkę, czy dodała tego typu zdjęcie celowo. Biorąc pod uwagę, że obserwuje ją ponad 10 milionów użytkowników, należy zakładać tę drugą opcję. Tym bardziej, że to nie pierwszy raz, kiedy modelka nagina regulamin Instagrama.

Redakcja poleca

Heidi Klum: półnagie zdjęcia na Instagramie

Na tak potężnie rozwijającym się profilu, jak Instagram Klum raczej nie ma mowy o pomyłkach. Modelka jest marką samą w sobie, a jej konto jednym z narzędzi do zarabiania pieniędzy. Nic nie podbija zasięgów lepiej niż umiejętnie kontrolowana golizna. Fakt, że piszemy ten artykuł, świadczy, iż Klum prawdopodobnie dopięła swego, bo mówi o niej cały świat, a post dotrze do jeszcze większej liczby internautów.

Kilkukrotnie zdarzyło się też, że zamieściła materiały, które można nazwać ocierającymi się o erotykę.

Ledwo widoczny sutek był więc najprawdopodobniej działaniem celowym, mającym zwrócić na modelkę uwagę.

RadioZET.pl/Instagram