Obserwuj w Google News

Hanna Żudziewicz w odważnej sesji ciążowej. Zapozowała w prześwitującej sukience [FOTO]

2 min. czytania
08.07.2022 14:10
Zareaguj Reakcja

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Para nie posiada się z radości. Niedawno zdradzili płeć dziecka. Taneczna para przywita na świecie dziewczynkę. Szczęśliwa przyszła mama chętnie publikuje na Instagramie kolejne ciążowe zdjęcia. Tym razem pokazała fotografię z sesji ciążowej, na której pozuje w przezroczystej sukience.

Hanna Żudziewicz
fot. Instagram.com/ Hanna Żudziewicz

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostaną rodzicami. Taneczna para "Tańca z gwiazdami" na każdym kroku podkreśla, jak bardzo raduje ich ta nowina. Niedawno zakochani zdradzili płeć maluszka. Okazuje się, że powitają na świecie dziewczynkę. Przyszła mama chętnie prezentuje na Instagramie kolejne ciążowe fotografie, eksponując coraz to większy brzuszek. Tym razem gwiazda "Tańca z gwiazdami" udostępniła zdjęcie z sesji zdjęciowej, gdzie eksponuje zaokrąglone kształty w przezroczystej sukience. Tancerka podkreśliła, iż nie spodziewała się, że  ciąża może dodać kobiecie tak wielkiej pewności siebie.

Zobacz też:  Hanna Żudziewicz z "Tańca z gwiazdami" jest w ciąży. Pokazała pełne radości zdjęcie [FOTO]

Hanna Żudziewicz w odważnej sesji ciążowej. Zapozowała w prześwitującej sukience [FOTO]

"Nigdy wcześniej nie myślałam, że ciąża może dać kobiecie tak wiele pewności siebie. Moje ciało się zmienia i nie wygląda idealnie. Jestem jednak pełna szacunku dla swojego organizmu, jak wiele jest w stanie znieść (wiele jeszcze przede mną). Obserwując te zmiany, czuję, że moje postrzeganie siebie jest inne. Nie patrzę już na niedoskonałości ciała, a podziwiam, jak zmienia się, by na świecie przywitać cud" - napisała Żudziewicz.

Pod zdjęciem 30-letnia tancerka zebrała mnóstwo komplementów. "Wyglądasz obłędnie", "zjawiskowa", "Haniu, aż mi odebrało mowę" - komentowali fani.

W ubiegłym sezonie "Tańca z gwiazdami" to właśnie Hania Żudziewicz zdobyła kryształową kulę, tańcząc w parze z aktorem - Piotrem Mrozem. 

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS