Zamknij

Nie mają ślubu, ale ochrzczą dziecko? Znamy plany Żudziewicz i Jeschke

08.12.2022 14:42

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke dwa miesiące temu powitali na świecie swoją córeczkę. W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Party" odpowiedzieli na pytanie, czy zamierzają ochrzcić małą Różę.

Nie mają ślubu, ale ochrzczą dziecko? Znamy plany Żudziewicz i Jeschke
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke są trenerami w show "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". Pomimo tego, że w 12. sezonie Hanna wraz ze swoim podopiecznym, Piotrem Mrozem, odebrała Kryształową Kulę, musiała zrezygnować z udziału w 13. edycji programu. Była bowiem zajęta troską o dziecko, które miała niebawem urodzić.

Córka Jacka Jeschke i Hanny Żudziewicz przyszła na świat w październiku 2022 r. Od tego czasu niektórzy fani tancerzy zastanawiali się, czy żyjąca bez ślubu para zdecyduje się na puszczenie dziecka w świat bez chrztu. Okazuje się, że zastanawiali się nad tym sami zainteresowani i ostatecznie doszli do wniosku, że w tym przypadku postąpią zgodnie z tradycją.

Jesteśmy wierzący, my się tego nie wstydzimy. Mamy też rodziny, które są wierzące i tak nas wychowały. Chcemy, żeby to wszystko było w zgodzie z Bogiem — wyjaśnili w rozmowie z "Party".

Brak ślubu kościelnego rodziców nie będzie problemem. Ksiądz, z którym celebryci konsultowali swoją decyzję, nie widzi przeszkód, by dopuścić Różę do wspólnoty.

My rozmawialiśmy z księdzem, więc Róża będzie ochrzczona. Wydaje mi się, najważniejsze jest nie to, jacy my jesteśmy, tylko żeby dziecko dołączyło do kościoła — czytamy w wywiadzie.

loader

Źródła: RadioZET.pl/Party/Pomponik.pl