Hakiel zdradził swoje plany 40. urodziny. Zaprosi Cichopek na imprezę?

09.03.2023 18:46

Marcin Hakiel będzie wkrótce świętował 40. urodziny. W najnowszym wywiadzie tancerz zdradził swoje plany na ten ważny dzień. Szykuje się wyjątkowa impreza! Była żona wpadnie z prezentem?

Marcin Hakiel
fot. Screen Instagram/marcinhakiel

Rozstaniem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela żyła niemal cała Polska – rozpad uchodzącego za idealne małżeństwa był ogromnym zaskoczeniem dla fanów. Oliwy do ognia dolewały okoliczności zakończenia związku celebrytów – prowadząca „Pytanie na śniadanie” miała bowiem wdać się w romans ze swoim obecnym ukochanym – Maciejem Kurzajewskim.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek niczym Smaszcz. Uderzyła w Marcina Hakiela?

Życie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek budzi ogromne zainteresowanie fanów

Choć niedługo po rozstaniu Hakiel nie krył swojego rozgoryczenia z powodu małżeńskiej zdrady, obecnie stara się żyć w zgodzie z gwiazdą TVP, by ich dzieci nie czuły się pokrzywdzone. Para wspólnie wychowuje dwójkę pociech – Helenę i Adama. Tancerz podobnie jak jego eks układa sobie życie z nową partnerką – tajemnicza Dominika jest obiektem zainteresowania ciekawskich internautów.

Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję według prostych zasad, pokazuję prawdę, to, co uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje według swoich wartości. Pozdrawiamy

– napisał na Instagramie Hakiel, który otrzymywał wiele pytań o ukochaną.

Celebryta nie odciął się od rodziny na rzecz miłości – jakiś czas temu współpracował z byłą żoną przy organizacji urodzinowego przyjęcia dla ich wspólnej córki. Wielkimi krokami zbliża się kolejna ważna impreza – Marcin Hakiel zaprosi Katarzynę Cichopek?

Marcin Hakiel zdradził plany na 40. urodziny. Zamierza świętować z rodziną

Gwiazdor był niedawno jednym z gości „Dzień dobry TVN”. Na wizji padło pytanie o jego zbliżające się 40. urodziny. Jak wyznał Hakiel, przemijający czas dostrzega dzięki dorastaniu swoich pociech.

Myślę, że zaraz będę mieć 40 lat. Upływ czasu najbardziej widzę po dzieciach. One tak znacząco rosną. To jest kolejny rok. Kolejne doświadczenie wiadomo, ale nie jest to coś, przez co nie mogę spać

 – powiedział Małgorzacie Ohme i Filipowi Chajzerowi.

Opowiedział również, jak wyobraża sobie celebrowanie tego szczególnego dnia.

To jest kolejny dzień w naszym życiu. To, co jest dla mnie ważne to to, żeby spędzić go z bliskimi, na pewno z dzieciakami i z przyjaciółmi. Uważam, że wiek to jest atut. To są nasze doświadczenia, to są nasze przeżycia, nikt nam tego nie zabierze i wydaje mi się, że wiele młodych ludzi myśli "O, mam 40 lat, kończy się życie" wydaje mi się, że tak nie jest, bo wszystko to, co nas ukształtowało do 40 będzie procentowało

 – wyjaśnił na antenie popularnej śniadaniówki.

Myślicie, że matka dzieci Marcina Hakiela otrzyma zaproszenie?

loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl