,

Hakiel szykuje się na święta z dziećmi. Wspólnie przygotowali prezent dla Cichopek

19.12.2022 14:16

Marcin Hakiel jest już prawie gotowy na święta. Tancerz pochwalił się świątecznymi dekoracjami i czasem spędzonym z Adamem i Heleną. Celebryta nie zapomniał o matce swoich dzieci i wspólnie z nimi przygotował dla Katarzyny Cichopek drobny upominek.

hakiel-szykuje-się-z-dziećmi-na-święta-przygotowali-prezent-dla-cichopek
fot. Instagram (@marcinhakiel)

Marcin Hakiel spędzi święta razem z dziećmi i jego nową partnerką, tajemniczą Dominiką. Katarzyna Cichopek zapowiedziała, że wyprawi świąteczną uroczystość odrobinę wcześniej, by móc złożyć Adamowi i Helenie życzenia. W związku z podziałem opieki nad dziećmi, w trakcie świąt będą one przebywać w domu taty. Cała trójka przygotowała już domostwo na nadchodzące Boże Narodzenie. Tancerz pochwalił się w sieci świątecznymi dekoracjami i przygotowaniem prezentów. Nie zabrakło także drobnego upominku dla Katarzyny Cichopek.

Marcin Hakiel udekorował z dziećmi dom na święta. Pamiętał o nowej partnerce i byłej żonie

Tancerz pokazał w sieci przystrojoną choinkę, którą według Super Expressu miał wybrać razem z córką. Na zdjęciu zobaczyć można także świąteczne skarpety dla Adama i Heleny, którym towarzyszą jeszcze dwie inne, prawdopodobnie przeznaczone na prezenty dla tajemniczej Dominiki i jej córki. Na tym jednak nie koniec, ponieważ celebryta przygotował z dziećmi także specjalną niespodziankę dla ich mamy.

hakiel-święta1
fot. Instagram (@marcinhakiel)

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie ustalili tego przed rozwodem. Dogadają się?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek mimo rozwodu robią wszystko, by ich dzieci nie odczuły rozstania rodziców. Gwiazdy zgodnie dzielą się opieką nad Adamem i Helenką, a ostatnio mieli nawet wspólnie wyprawić urodziny dla córki. Nic więc dziwnego, że Cichopek mogła liczyć na drobny upominek przygotowany przez dzieci przebywające pod opieką Hakiela. Tancerz pochwalił się chwilą dekorowania pierników przez Helenę, która zadbała o słodką przekąskę dla obojga rodziców. Na jednym z pierników lukrem wymalowała słowo „Tata”, a na kolejnym „Mama”.

hakiel-święta2
fot. Instagram (@marcinhakiel)

Spodziewaliście się, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel będą tak zgodnie dzielić się opieką nad dziećmi?

loader

Logo radiozet Dzieje się