,

Gwiazdy TVP tańczą z młodzieżówką PiS. Filmik wywołał burzę na TikToku

27.03.2023 18:26

Anna Popek i Jarosław Jakimowicz zatańczyli na TikToku z młodymi działaczami Prawa i Sprawiedliwości. Filmik z udziałem gwiazd TVP Info wywołał lawinę negatywnych komentarzy.  

Popek i Jakimowicz tańczą na TikToku
fot. TikTok@zukowskangela

Na TikToku pojawiło się wideo z udziałem Anna Popek i Jarosława Jakimowicza, wykonujących układ taneczny z młodymi przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości. Prowadzący "W kontrze" szaleli razem z Angeliką Żukowską - członkinią Parlamentu Młodych Rzeczypospolitej Polskiej i asystentką społeczną posła PiS Jarosław Krajewskiego oraz Karolem Jankowskim, przewodniczący Klubu Radnych PiS na warszawskiej Woli.

TikTok: Anna Popek i Jarosław Jakimowicz tańczą z działaczami PiS

W programie "W kontrze" Popek i Jakimowicz rozmawiali z młodymi politykami m.in. o rozbudowie Muzeum Powstania Warszawskiego oraz kontrowersjach wokół papieża Jana Pawła II. Jednak za kulisami prowadzący wrzucili na luz i nagrali wspólnie z gośćmi taneczny filmik na TikToka.

Wideo udostępniła na swoim profilu Angelika Żukowska. Wesołe popisy gwiazd TVP Info jednak nie wszystkim przypadły do gustu. Część użytkowników nie kryła zażenowania, widząc jak telewizja publiczna usilnie próbuje podlizać się młodej społeczności TikToka. W komentarzach pojawiło się mnóstwo miażdżących opinii.

- Tragedia, co za dramat;

- Masakra, za kasę wykonają każdy rozkaz;

- To jest żałosne, a nie śmieszne;

- Chyba pisowcy kazali im nagrać coś, bo teraz wszyscy politycy nagrywają 

- czytamy w komentarzach pod nagraniem. 

Waszym zdaniem wyszło zabawnie?

Radio Maryja potępiło Roksanę Węgiel za wypowiedź o aborcji

loader

Logo radiozet Dzieje się