Obserwuj w Google News

Gwiazdor „Zmierzchu” poślubił wybrankę. Taylor Lautner jest mężem… Taylor Lautner

2 min. czytania
14.11.2022 08:33
Zareaguj Reakcja

Taylor Lautner to jedna z gwiazd filmowej sagi „Zmierzch”. Megapopularna adaptacja serii powieści Stephanie Meyer przyczyniła się do wzrostu popularności młodego chłopaka. Teraz gwiazdor chwali się zdjęciami ze ślubu z partnerką, która nazywa się teraz tak samo jak on. Jak do tego doszło?

Taylor Lautner i Taylor Dome
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Taylor Lautner jest partnerem… Taylor Lautner. Gwiazdor „ Zmierzchu” poślubił swoją narzeczoną, która po przejęciu jego nazwiska nazywa się tak samo, jak on. Warto przypomnieć, że to nie pierwsza wybranka, która dzieli z gwiazdorem imię. Niedługo po sukcesie „Zmierzchu” Lautner był w związku z piosenkarką Taylor Swift. Jego partnerką była także znana z „Emily w Paryżu” Lily Collins. W 2018 roku poznał jednak Taylor Dome, pielęgniarkę z Kalifornii, w której zakochał się bez granic. Para zaręczyła się w 2021 roku, a w piątek 11 listopada 2022 roku wzięła ślub. Partnerka Lautnera postanowiła przyjąć jego nazwisko. Oznacza to, że Taylor Lautner został właśnie mężem Taylor Lautner.

– Mamy już to samo imię. To będzie bardzo skomplikowane! Dosłownie będziemy tą samą osobą! Jestem narcyzem – zażartował Lautner w programie Kelly Clarkson. 

Jak podają dziennikarze portalu Wirtualna Polska w ceremonii zaślubin, która odbyła się w piątek 11 listopada w Kalifornii, wzięło udział ok. 100 osób.

Redakcja poleca

Taylor Lautner jest z „team Edward”

To nie pierwszy raz, gdy para śmieje się z samych siebie. Niedawno niezwykle popularne stały się wideo, w których Taylor Dome, teraz Taylor Lautner, nabijała się z tego, że w dzieciństwie należała do „team Edward”, czyli grupy fanów, którzy uważali, że Bella Swan, główna bohaterka „Zmierzchu” powinna być z wampirem, Edwardem Cullenem. Dziewczyna uważa za chichot losu więc, że związała się na stałe z „Jacobem Blackiem”, konkurentem o serce Belli.

Zdjęcia ze ślubu pary pojawiły się już w mediach społecznościowych:

Czytaj także:  Alec Baldwin chce odzyskać dobre imię. Pozywa pracowników planu

RadioZET.pl/WP.pl/Instagram

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET