Obserwuj w Google News

Gwiazdor przestrzega fanki przed oszustem: "Dbam, żeby żadnej z Was nie stała się krzywda"

2 min. czytania
25.11.2022 13:35
Zareaguj Reakcja

Smolasty opublikował ważny post w mediach społecznościowych. Znany polski raper chciał przestrzec fanki przed grasującym w sieci oszustem.

Smolasty
fot. Karol Makurat/REPORTER

Smolasty, czyli tak naprawdę Norbert Smoliński to znany muzyk, który tworzy na granicy gatunków - popu i rapu. Artysta jest idolem młodzieży, a jego utwór "Duże Oczy" ma aż 97 milionów odtworzeń na YouTubie.

Smolasty przestrzega fanki przed oszustem: "Żeby nie stała się krzywda"

Jak widać, artysta wykorzystuje swoją dużą popularność nie tylko do wspinania się po kolejnych szczeblach zawrotnej kariery. Muzyk użył zasięgów w mediach społecznościowych, żeby przestrzec swoje fanki.

Oszuści internetowi posuwają się do coraz to bardziej wymyślnych działań, żeby z powodzeniem okraść lub wykorzystać nieświadomych odbiorców. Niedawno swoich fanów przestrzegał Marcin Miller z Boys, tym razem warto zapamiętać, co ma do powiedzenia Smolasty.

Redakcja poleca

Jak podaje portal Eska.pl, artysta oświadczył, że ktoś próbuje wykorzystać jego popularność, aby oszukać fanki. Muzyk poinformował, że po sieci krąży ogłoszenie: Pilne! Do klipu znanego rapera. 20 dziewczyn. Stawka 2500.

Raper przestrzega przed oszustami. Ktoś chce wykorzystać jego popularność

Zainteresowanie młodych kobiet ofertą było bardzo duże. Ponoć jej autor oferował im pracę właśnie u boku Smolastego. Artysta zaprzecza i ostrzega swoje wielbicielki przed niebezpieczeństwem. Trudno powiedzieć, jakie zamiary ma oszust.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

- Jakiś pet znowu podaje się, że robi mi klip i szuka dziewczyn, uważajcie, bo to fejk - przestrzega raper na Instagramie - Żadnego klipu nie kręcę. Dbam o Wasze dobro i żeby żadnej z Was nie stała się krzywda - dodaje.

RadioZET.pl/Eska.pl