Obserwuj w Google News

Gwiazdor Disneya aresztowany. Ukradł ze sklepu paczkę czipsów

2 min. czytania
28.08.2023 11:35
Zareaguj Reakcja

Gwiazdor serialu „Hannah Montana” został zatrzymany przez policję. Mitchel Musso, który wcielał się w rolę Olivera „Smokena” Okena, jakiś czas temu wyniósł ze sklepu paczkę czipsów. Aktor zapłacił za nią „agresywnym atakiem werbalnym” wobec pracowników i trafił do aresztu. 

Gwiazdor Disneya aresztowany. Ukradł ze sklepu paczkę czipsów
fot. East News

Dorastanie w blaskach sławy bywa bardzo trudne. O tym przekonały się m.in. gwiazdy Disneya, które po zakończeniu swoich świetlanych karier stoczyły się na samo dno. Uzależnienia od narkotyków i alkoholu czy drobne przestępstwa to tylko niektóre z przewinień, jakie byli idole nastolatków mają na swoich kontach.

Redakcja poleca

Media donoszą, że do grona „zasłużonych” dołączył niedawno Mitchel Musso. Aktor zasłynął rolą Olivera „Smokena” Okena w serialu „Hannah Montana”, gdzie zagrał u boku Miley Cyrus. Gwiazdor serialu ma obecnie 32-lata, a jakiś czas temu trafił do aresztu w Teksasie.

Gwiazdor serialu „Hannah Montana” trafił na dołek. Ukradł ze sklepu paczkę czipsów

Musso został przyłapany na gorącym uczynku, gdy zakradł się do sklepu i wyniósł z niego… paczkę czipsów. Pracownicy mieli przypomnieć mu o obowiązku zapłaty, ale on odpłacił się jedynie „agresywnym atakiem werbalnym”.

Obsada serialu  „Hannah Montana”
fot. Disney Channel/Courtesy Everett Collection

Aktor został aresztowany przez służby przed jednym z hoteli, lecz opuścił areszt dzięki poręczeniu majątkowemu w wysokości 1000 dolarów. Nie było to jednak jedyne przewinienie, jakiego się dopuścił. 32-latkowi postawiono również zarzut spożywania alkoholu w miejscu publicznym oraz posługiwania się nieważną rejestracją samochodową.

Nie przegap
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS