Obserwuj w Google News

Gwiazda serialu TVP pręży się topless nad basenem. "Czekam na Twoją prowokację"

Anna Skalik
2 min. czytania
06.04.2023 12:18
Zareaguj Reakcja

Magdalena Wróbel, gwiazda serialu "Dziewczyny ze Lwowa", zaskoczyła swoich fanów gorącą sesją zdjęciową wprost z basenu. Aktorka pokazała się topless.

Magdalena Wróbel
fot. TRICOLORS/East News

Magdalena Wróbel to aktorka, która dała się poznać m.in, jako Polina Kłyczko w popularnym serialu TVP "Dziewczyny ze Lwowa". Ci, którzy znają ja głównie z tej roli, mogą być zaskoczeni jej najnowszą publikacją w sieci. Takich gorących zdjęć jeszcze u niej nie było! Aktorka zapozowała w samych majtkach prężąc swoje ciało nad basenem i rozgrzała fanów do czerwoności.

Magdalena Wróbel pozuje topless nad basenem

Na Instagramie Magdaleny Wróbel już wcześniej pojawiały się gorące zdjęcia, na których gwiazda serialu TVP prezentowała się w ponętnych pozach. U aktorki znaleźć można zarówno ujęcia zawodowe, jak i prywatne. Trudno stwierdzić, do której grupy zaliczają się najnowsze fotki aktorki, podpisane po prostu jako "FUN" - czyli zabawa. Na zdjęciach Magdalena Wróbel jest topless i zasłania ręką ciało. Na pierwszym z nich beztrosko moczy nogi w wodzie, na drugim możemy podziwiać ją leżącą w sportowym obuwiu.

Redakcja poleca

Zdjęcia Magdaleny Wróbel Topless zwróciły uwagę internautów, a także kolegów z show-biznesu. Marek Kaliszuk stwierdził, że koleżanka chce go sprowokować.

- Proszę się ubrać - napisał Piotr Gawron-Jedlikowski.
- Zdaje się, że próbujesz mnie umyślnie sprowokować... - stwierdził Marek Kaliszuk.

Temu drugiemu gwiazda nieco kokieteryjnie odpowiedziała:

- Czekam na Twoją prowokacje. Wiem, że mnie nie zawiedziesz.

Jak widać, Magdalena Wróbel świetnie bawiła się zarówno podczas sesji, jak i odpisując na komentarze pod zdjęciami. Warto dodać, że choć inne gwiazdy serialu  "Dziewczyny ze Lwowa" nie zdecydowały się pokazać w sieci w tak odważnych pozach, to jednak jedna z aktorek tego serialu jakiś czas temu całkiem przypadkiem pokazała pierś. Było to przy okazji konferencji prasowej TVP, gdzie Anna Gorajska i inne koleżanki pozowały fotoreporterom w pięknych kreacjach. Niespodziewanie gwiazda zaliczyła wpadkę, kiedy jej pierś wprost wypadła z głębokiego dekoltu.

Oglądaliście "Dziewczyny ze Lwowa"?