Obserwuj w Google News

Gwiazda reality show zginęła w wypadku samochodowym. Miała tylko 28 lat

2 min. czytania
02.05.2023 13:53
Zareaguj Reakcja

Nie żyje 28-letnia uczestniczka reality show. Dannii Erskine zginęła w tragicznym wypadku samochodowym. Dramat rozegrał się, gdy wracała do domu ze sklepu. Gdy trafiła do szpitala, jeszcze żyła, ale lekarze rozłożyli ręce.

Dannii Erskine nie żyje
fot. screen Instagram brideandprejudiceau

Dannii Erskine była znana szerszej publiczności dzięki udziałowi w reality show „Bride and Prejudice” - australijskim programie randkowym. Informację o śmierci 28-latki przekazali bliscy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kobieta zmarła w szpitalu w nocy z 28 na 29 kwietnia.

Zobacz także:  Jock Zonfrillo nie żyje. Gwiazdor "MasterChefa" miał tylko 46 lat

Dannii Erskine nie żyje. Gwiazda reality show miała 28 lat

- 28 kwietnia życie Dannii zostało zabrane przez pędzącego kierowcę w okropnym wypadku. Jako rodzina doceniamy wszystkie wyrazy współczucia. Konto to zostanie skasowane. Dziękujemy za wasze wsparcie i uszanowanie decyzji – napisała rodzina na Instagramie gwiazdy. Jej media społecznościowe zostały już wyłączone.

Siostra Dannii Erskine, Dee, zabrała głos i ujawniła szczegóły dotyczące wypadku. 28-latka wracała do domu ze sklepu – w chwili, gdy znajdowała się na skrzyżowaniu, w jej auto wjechał drugi samochód. Okazało się, że kierowca był nietrzeźwy.

Szybko udzielono pomocy Dannii i trafiła do szpitala. Jak powiedziała jej siostra w rozmowie z „SoDramatic!”, czaszka 28-latki została wręcz zmiażdżona przez poduszkę powietrzną. Lekarze nie zdołali pomóc Dannii – stwierdzono śmierć mózgu.

Redakcja poleca

Dannii Erskine przed śmiercią nie pozostawała w zbyt dobrych relacjach z najbliższymi. Ukochany 28-latki, Denton, oraz jej rodzina byli skonfliktowani. Mama Dannii miała jej za złe, że mężczyzna próbował zastąpić jej ojca.

Fani programu twierdzą, że nad reality show „Bride and Prejudice” ciąży czarna seria. Trzech innych uczestników również zmarło tragicznie. Micah Downey przedawkował leki na receptę, James Ciseau zginął w wypadku samochodowym, a jego żona, Tori Ciseau, popełniła samobójstwo, ponieważ nie mogła sobie poradzić ze stratą.

Anne Heche, Robbie Coltrane i Olivia Newton-John
12 Zobacz galerię
fot. Valerie Macon/AFP/East News,AF Archive/David Gadd/Mary Evans Pictures Library/East News,Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News