Obserwuj w Google News

Grzegorz Skawiński z Kombii zdjął okulary. Fani są w szoku

2 min. czytania
28.04.2023 14:35

Grzegorz Skawiński od lat występuje tylko w ciemnych okularach. Fani wokalisty od lat zachodzą w głowę zadając sobie pytanie – jak Skawiński wygląda bez okularów? Mamy odpowiedź.

Grzegorz Skawiński z Kombi zdjął okulary. Fani są w szoku
fot. Artur Szczepański/East News

Elementem rozpoznawalnym Grzegorza Skawińskiego od lat są ciemne okulary. Muzyk sprawił sobie nawet specjalnie przyciemnianą wersję szkieł, którą może nosić w pomieszczeniach. Mimo wszystko postanowił na chwilę wyłamać się z narzuconego przez siebie samego wizerunku i pokazać fanom, jak wygląda bez okularów.

Zobacz też:  Muzycy Kombi usłyszeli wyrok trybunału w Luksemburgu. Koniec wieloletniej batalii?

Dlaczego Grzegorz Skawiński ciągle chodzi w okularach?

Grzegorz Skawiński dołączył do grona gwiazd, które zdecydowały się na założenie TikToka. Wokalista zespołu Kombii zamieszcza tam przede wszystkim treści muzyczne – często gra na gitarze, śpiewa, pokazuje przygotowania do koncertów.

Niemal pod każdym nagraniem wokalisty pojawiały się pytania o to, dlaczego ciągle chodzi w okularach. Ku zdziwieniu wszystkich, Skawiński w końcu na to odpowiedział:

Bardzo często zadajecie mi to pytanie o moje ciemne okulary. Tak, to jest image sceniczny, który sobie kiedyś wymyśliłem: czarna broda, łysa głowa. Bardzo tajemniczy facet...

- wyjaśnił na TikToku.

Redakcja poleca

Grzegorz Skawiński bez okularów

Artysta sam prześmiewczo podszedł do tematu – na jednym z nagrań pokazał, że podczas kąpieli w wannie również siedzi w ciemnych okularach. Jednak w końcu postanowił zdradzić, jak to wygląda w rzeczywistości

W życiu codziennym to tak nie wygląda. Jak chodzę spać, do toalety czy się kąpie – nie robię tego w okularach. To byłoby śmieszne i żałosne

– powiedział Skawiński na Tiktoku.

Wokalista zespołu Kombii nie tylko ściągnął w końcu okulary, ale i pokazał swoją kolekcję szkieł. - W pewnym momencie, jak byłem już osobą nieco starszą, zacząłem nosić okulary optyczne, wtedy zaczęło to wyglądać tak – powiedział nakładając przyciemniane okulary korekcyjne.

Oprócz tego muzyk ma również okulary korekcyjne bez przyciemnienia, które służą do czytania – te również wyglądały podobnie do poprzednich dwóch modeli. Wszystkie szkła wokalisty obramowane są w klasyczne, czarne oprawki. Na koniec Skawiński zaśmiał się i pokazał, jak wygląda po prostu, na co dzień – bez szkieł na nosie.