Obserwuj w Google News

Grzegorz Halama chudnie w oczach. Było 105 kilo, a teraz jest nie do poznania

2 min. czytania
06.07.2023 16:53
Zareaguj Reakcja

Grzegorz Halama jest doskonale znany wszystkim fanom polskich kabaretów. Jest również aktorem, reżyserem i parodystą. Jakiś czas temu satyryk ostro wziął się za siebie i postanowił schudnąć. Efekty zaskoczą jego fanów.

Grzegorz Halama niknie w oczach
fot. Artur BARBAROWSKI/East News

Grzegorz Halama jest obecny w polskim show-biznesie od wielu lat. Fani kabaretów znają go doskonale, a jego charakterystyczny wizerunek z żółtym golfem jest jednym z jego znaków rozpoznawczych. Na scenie Halama często występował tak, że w oczy rzucał się jego coraz bardziej zaokrąglony brzuch. Kilka lat temu w życiu osobistym komika zaszły spore zmiany. W 2010 roku rozwiódł się ze swoją żoną i związał z kobietą młodszą od siebie o 13 lat. Ten związek nie przeszedł próby czasu, a artysta szybko pochwalił się swoją nową miłością. Choć obecnie w jego mediach społecznościowych trudno znaleźć zdjęcia z ukochaną, co może świadczyć o tym, że i kolejna miłość nie przetrwała, to jednak gwiazdor najwyraźniej postanowił zmienić coś w swoim życiu i zaczął od diety i swojego wyglądu. Najnowsze zdjęcia w jego mediach społecznościowych pokazują, że bardzo dużo schudł.

Grzegorz Halama zmienił się nie do poznania

Grzegorz Halama jest bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych i regularnie pokazuje swoim fanom nowe materiały, związane ze swoją pracą oraz innymi przedsięwzięciami. Tym, którzy nie obserwują jego poczynań, z pewnością rzuci się w oczy odmieniony wygląd komika. Na łamach Super Expressu Halama przyznał, czemu zawdzięcza tę zmianę. Okazuje się, że to rezultat modnej diety „keto”. Satyryk przyznał, że może jest do woli, o ile jest to tłuste mięso i warzywa, a nie węglowodany.

- Kontynuuję swoje odchudzanie. Ważyłem 105 kg, teraz ważę 90. Idę w kierunku diety ketogenicznej. Jem dużo, do woli, ile chcę – pod warunkiem, że jest to tylko tłuste mięso i warzywa. Unikam węglowodanów. Mam insulinooporność i hiperinsulinemię. Nadmiar wydzielania insuliny w organizmie powoduje tycie, a insulina pojawia się, kiedy je się dużo węglowodanów, które we krwi zmieniają się w cukier. Moja dieta to golonki, steki – zaznaczył Halama.

Trzeba przyznać, że rezultaty są spektakularne.

Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS