Obserwuj w Google News

Groza w TVP! Górniak nie wystąpi na Sylwestrze przez Steczkowską?

2 min. czytania
16.12.2022 17:54
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak wywołała histerię w TVP. Celebrytka oburzyła się, że ma wystąpić na jednej scenie z Justyną Steczkowską, która tak jak ona została zaproszona do udziału w imprezie z nastoletnim synem. Według doniesień mediów stacja szuka już zastępstwa na wypadek rezygnacji Górniak.

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska
fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/Kamil Piklewicz/East News

Wielkimi krokami zbliża się Sylwester Marzeń z Dwójką. W tym roku imprezę Telewizji Polskiej zaszczycą swoją obecnością gwiazdy takie jak Zenek Martyniuk, Sławomir czy Viki Gabor. Jak się okazało, zaproszenie otrzymały również Edyta Górniak i Justyna Steczkowska, które miały wystąpić w TVP w towarzystwie swoich nastoletnich synów związanych z branżą muzyczną. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem.

Zobacz także:  Zenek Martyniuk chudnie jak szalony! Pochwalił się metamorfozą przed Sylwestrem Marzeń [FOTO]

Edyta Górniak zrezygnuje z udziału w Sylwestrze TVP? Czuje się oszukana

Nie jest tajemnicą fakt, że celebrytki nie darzą się szczególną sympatią. Do ostatniego spięcia między zwaśnionymi gwiazdami doszło podczas koncertu charytatywnego TVP, w trakcie którego zbierano pieniądze na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Steczkowska zarzuciła „rywalce”, że ta przyjęła honorarium za udział w wydarzeniu.

Dziewczyny, jak możecie tak kłamać?? Nie potrafię pojąć, dlaczego zachowała się tak Edyta Górniak i Maryla Rodowicz, które zażądały najwyższego honorarium w koncercie „Solidarni z Ukrainą” oraz Natasza Urbańska, która również otrzymała wynagrodzenie za swój występ

– napisała oburzona diwa w mediach społecznościowych.

Konflikt ikon polskiej muzyki zaognił się do tego stopnia, że Edyta Górniak zrezygnowała z udziału w programie „The Voice of Poland”, by nie współpracować z Justyną Steczkowską.

Redakcja poleca

Wszystko wskazuje na to, że zagrożony jest również udział diwy w Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Stacja poproszona o komentarz w sprawie postawiła sprawę jasno.

Stacja szuka zastępstwa, gdyby Edyta nagle się "rozchorowała". W przeszłości zdarzało się już bowiem, że gwiazda z byle powodu zrezygnowała z zapowiadanego wcześniej występu

 – możemy przeczytać na „Pudelku”.

Według portalu Górniak ma czuć się oszukana i niewykluczone, że sylwestrowe plany Telewizji Polskiej mogą ulec zmianie.

To nie jedyny powód stacji do zmartwień – Internauci zarzucili organizatorom wydarzenia  brak kreatywności i promowanie "muzycznego chłamu".

Wygląda na to, że Sylwester z Polsatem nie ma w tym roku poważnej konkurencji. Myślicie, że Edyta Górniak i Justyna Steczkowska zakopią topór wojenny i uświetnią swoją obecnością imprezę TVP?

RadioZet.pl/”Pudelek”