Obserwuj w Google News

Grochola pochwaliła się zdjęciem. Szelągowska musiała interweniować!

2 min. czytania
20.01.2023 22:10
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Grochola opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z córką. Fani nie szczędzili paniom komplementów, jednak ujęcie nie przypadło do gustu Dorocie Szelągowskiej, która postanowiła zareagować. „Wyglądam jak wesoły Budda z krzywym zgryzem” – żaliła się dziennikarka.

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska
fot. Pawel Wodzynski/Piotr Molecki/Dzien Dobry TVN/East News

Katarzyna Grochola i jej córka Dorota Szelągowska mają za sobą ciężkie chwile. Gwiazda TVN poinformowała w 2022 roku, że u jej mamy zdiagnozowano złośliwy nowotwór płuc. Przykra wiadomość bardzo zaniepokoiła fanów pisarki, a ona sama zaapelowała do nich w instagramowym nagraniu.

Zobacz także:  Katarzyna Grochola w szpitalu: "Zamierzam przeżyć" [WIDEO]

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska mają za sobą trudny czas

Grochola została zasypana przez internautów pytaniami na temat swojego samopoczucia, na które postanowiła odpowiedzieć, dzieląc się przy okazji ciekawym spostrzeżeniem.

Tak, owszem miałam raka prawego płuca. Tak, owszem jestem po podwójnej operacji (...). Teraz ja mam dla państwa zagadkę, bo nigdy nie przybyło mi 500 obserwujących, nawet jak wyszłam za mąż po 60-tce. Ile trzeba mieć raków, nowotworów, żeby mieć milion obserwujących?

– zapytała przewrotnie obserwatorów.

Ceniona autorka książek na szczęście dochodzi już do siebie – wyniki badań są coraz lepsze, a Katarzyna Grochola pochwaliła się w mediach społecznościowych radosnym zdjęciem, do którego pozuje u boku ukochanej córki.

Redakcja poleca

Katarzyna Grochola pokazała zdjęcie z córką. Ujęcie nie spodobało się Szelągowskiej

Na opublikowanej na Instagramie fotografii panie szczerze się uśmiechają, a na ich zadowolonych twarzach nie widać ani grama makijażu.

Bez filtra pozdrawiamy i nawet bez mejkapu

 – podpisała wesoły kadr Grochola.

Naturalny wygląd przypadł do gustu fanom, którzy nie szczędzili celebrytkom miłych słów. Ujęcie nie do końca spodobało się jednak Dorocie Szelągowskiej, która na zamieściła na swoim profilu podobny kard dodając małe sprostowanie.

Z okazji, że moja mama umieściła na Instagramie zdjęcie, na którym wyglądam jak wesoły Budda z krzywym zgryzem, wrzucam takie, gdzie tak nie wyglądam. Love

 – napisała na Instagramie dziennikarka.

Obie piękne... te same oczy i uśmiech

– zachwycali się internauci.

A na Was które zdjęcie Grocholi i Szelągowskiej robi większe wrażenie?

Screen Instagram/katarzynagrochola_official
fot. Screen Instagram/katarzynagrochola_official
Lady Gaga
7 Zobacz galerię
fot. East News