Obserwuj w Google News

Szapołowska odpowie za nagrywanie w czasie prowadzenia auta? Policja zareagowała na zgłoszenie

2 min. czytania
23.02.2023 11:17
Zareaguj Reakcja

Grażyna Szapołowska nagrywała relację podczas prowadzenia samochodu, za co została ostro skrytykowana przez internautów. Sprawą zajęła się popularna blogerka Wiola vel Pudi, która zawiadomiła policję. Komisariat przesłał odpowiedź w sprawie Grażyny Szapołowskiej. 

Grażyna Szapołowska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Po potrąceniu psa przez streamerkę Sidenuke internauci zaczęli baczniej przyglądać się poczynaniom celebrytów za kierownicą i piętnować przypadki nagrywania relacji w czasie prowadzenia samochodu. W ten sposób wpadły już Małgorzata Ohme z "Dzień dobry TVN" oraz Grażyna Szapołowska. Aktorkę podała na policję blogerka Wiola vel Pudi znana w sieci jako Niewyparzona Pudernica

- Żeby potem nie było, że nikt nie zareagował i wydarzyło się jakieś nieszczęście. To nie jest babuleńka, która sprzedaje pietruszkę, żeby dorobić sobie do nędznej emerytury. To jest realne zagrożenie czyjegoś zdrowia i życia. Nie reagując, dajemy ciche przyzwolenie na łamanie prawa. Na drogach ginie mnóstwo ludzi, być może kogoś uratujecie, reagując. Stop chamstwu na drogach. Stop bezkarności elit. Stop wciskaniu kitów - napisała. 

Grażyna Szapołowska zgłoszona na policję. Pokazali nagranie. "Nie wstyd pani?" [FOTO]

Redakcja poleca

Policja zajmie się wykroczeniem Grażyny Szapołowskiej 

Zgłoszenie Niewyparzonej Pudernicy nie pozostało bez odpowiedzi. Wioli vel Pudi opublikowała wiadomość w sprawie jej zgłoszenia, z której wynika, że policja zajmie się wykroczeniem popełnionym przez Grażynę Szapołowską. 

- Tak, jak obiecałam, przekazuję wam informację w sprawie mojego zgłoszenia popełnienia wykroczenia przez Grażynę Szapołowską. Policja podejmie czynności. Reagujcie, zgłaszajcie. Pamiętajcie, żeby za słowami szły też czyny. Jeśli widzicie, że ktoś nagrywa, trzymając telefon w ręku podczas prowadzenia auta, nagrajcie to i wyślijcie pod właściwy adres. Tylko razem możemy zmienić coś na lepsze - przekazała blogerka. 

Grażyna Szapołowska nie chciała odnieść się do zarzutów. Sprostowała tylko, że nagranie powstało przy pomocy kamerki GoPro, a nie telefonu. 

Wcześniej wyczulona na łamanie prawa Niewyparzona Pudernica zareagowała ws.  nieetycznej praktyki Mamy Ginekolog, która przyjmowała znajome poza kolejką na NFZ, i złożyła skargę na Sochacki-Wójcicką do Okręgowej Izby Lekarskiej. 

wiola1
fot. Instastory:@niewyparzona_pudernica
wiola12
fot. Instastory:@niewyparzona_pudernica