Obserwuj w Google News

Finał "Tańca z gwiazdami 13". To oni zdobyli Kryształową Kulę [FOTO]

2 min. czytania
31.10.2022 22:12

Finał "Tańca z gwiazdami 13" wygrali Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Para pokonała w turnieju Jacka Jelonka i Michała Danilczuka i odebrała Kryształową Kulę. 

Finał Tańca z gwiazdami 13
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Finał "Tańca z gwiazdami 13" zakończył kolejną edycję popularnego "Dancing with the Stars" w Polsacie. W poniedziałek 31 października poznaliśmy zwycięzców jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami 2022". Na parkiecie zmierzyli się Jacek Jelonek i Michał Danilczuk z Iloną Krawczyńską i Robertem Rowińskim. Rywalizacja od początku odcinka była bardzo wyrównana. Kto wygrał Kryształową Kulę?

Redakcja poleca

Taniec z gwiazdami 13 - FINAŁ wygrała Ilona Krawczyńska 

W 13. edycji "Tańca z gwiazdami" zwyciężyli Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Za pierwszy taniec - jive'a para zdobyła 39 punktów, o jeden więcej niż konkurenci za swoją salsę. Potem zaprezentowali się w swingu, a na koniec we freestyle'u i to za ten taniec zgarnęli komplet dziesiątek. 

Kim jest Ilona Krawczyńska, zwyciężczyni Kryształowej Kuli? 

llona Krawczyńska to modelka, prezenterka i znana w mediach społecznościowych influencerka, która od września 2022 roku, razem z Marceliną Zawadzką, prowadzi reality show "Farma" w Polsacie. W 2014 roku zdobyła tytuł Miss Ziemi Łódzkiej, dostała się do konkursu Miss Polski, a rok później reprezentowała nasz kraj podczas Miss Bikini Universe 2015. Razem z siostrą Mileną założyła bloga lifestylowego ADiHD. 

Droga 29-latki do finału "Tańca z gwiazdami" nie była łatwa od samego początku. Jeszcze przed startem programu Ilona Krawczyńska miała wypadek samochodowy, a potem w trakcie treningów złamała żebro. Jednak postanowiła zacisnąć zęby i dać z siebie wszystko, bo jak mówiła "nie chciała wygrać przez litość". Jak widać, upór i solidna praca zostały odpowiednio doceniony i przyniosły rezultat w postaci Kryształowej Kuli.