Zamknij

Filip Chajzer zapozował z narzeczoną. Razem świętowali urodziny

28.11.2022 20:39

Filip Chajzer nie tak dawno zmienił miejsce zamieszkania, znalazł drugą połówkę i przeszedł metamorfozę. Miłość kwitnie – prowadzący „Dzień dobry TVN” zaręczył się, a teraz przyjaciel dziennikarza pokazał wspólne zdjęcie zakochanych.

Filip Chajzer
fot. VIPHOTO/East News

Filip Chajzer w ostatnim czasie znalazł się na świeczniku mediów. Pojawiły się plotki, że dziennikarz zaręczył się z Julią, o 13 lat młodszą wybranką. Para ma znać się dopiero od kilku miesięcy – uczucie było na tyle silne, że zamieszkali ze sobą i już wiadomo, że chcą wspólnie iść przez życie.

Zobacz także: Wpadka w "Dzień dobry TVN". Chajzer myślał, że mikrofony są wyłączone

Filip Chajzer zapozował z narzeczoną

Filip Chajzer miał zakochać się bez pamięci kilka miesięcy temu. Wybranką dziennikarza jest niejaka Julia, która niedawno skończyła 25 lat. Para poznała się w internecie. Musieli szybko stwierdzić, że to coś poważnego, ponieważ bardzo szybko ze sobą zamieszkali. Wybrali się też na egzotyczne wakacje.

- Taka miłość może zdarzyć się tylko raz... na zawsze – mówił niedawno Filip Chajzer w rozmowie z „Faktem”.

Ukochana dziennikarza nie jest związana z mediami, jest spoza branży. Do tej pory Filip Chajzer dbał o prywatność i mogliśmy ujrzeć jedynie zdjęcia Julii bez pokazywania twarzy.

Tym razem przyjaciel Filipa Chajzera, Andrzej Polan, opublikował post, na którym widać uradowanego dziennikarza oraz jego wybrankę. W oczy rzuca się nie tylko piękny tort, ale również pierścionek na dłoni ukochanej. Czy to ten zaręczynowy?

- Tort urodzinowy dla wyjątkowego gościa - sto lat – napisano pod zdjęciem. Filip Chajzer 27 listopada obchodził 38. urodziny. Jak widać, w wyjątkowym gronie.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

loader
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS