Obserwuj w Google News

Chajzer zadrwił z gejów u Wojewódzkiego? Padł żenujący tekst o ogórku

2 min. czytania
22.03.2023 10:38
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer został zapytany przez Kubę Wojewódzkiego o swój stosunek do homoseksualnych mężczyzn. Prezenter "Dzień dobry TVN" stwierdził, że nie ma z nimi problemu, ale po chwili odegrał wymowną scenkę. W ruch poszedł ogórek. 

Filip Chajzer
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Filip Chajzer przez lata dorobił się łatki najbardziej kontrowersyjnego prezentera "Dzień dobry TVN". Tyle wpadek i skandali wynikających z nieprzemyślanych wypowiedzi nie ma na koncie żaden z dotychczasowych gospodarzy śniadaniówki. Wystarczy wspomnieć słynną parodię ataku paniki w wykonaniu Filipa Chajzera w "Dzień dobry TVN". W programie Kuby Wojewódzkiego Chajzer przyznał się do błędu, lecz jak to już u niego bywa, po chwili palnął niewybredny żart w innym temacie. Wojewódzki spytał Chajzera o jego stosunek do homoseksualnych mężczyzn.

Redakcja poleca

Filip Chajzer i scena z ogórkiem u Kuby Wojewódzkiego

W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego, w którym obok Filipa Chajzera gościła spodziewająca się dziecka z Frizem Wersow, temat zszedł na nowy kolor włosów gwiazdora "Dzień Dobry TVN". Chajzer jakiś czas temu przefarbował się na platynowy blond i choć, jak mówił, była to spontaniczna decyzja, bo akurat miał "takie flow", Wojewódzki uznał to za znak. 

- Nie mam problemu z gejami - wziął Chajzera pod włos.

Ale ja nie mam problemu z gejami. Kuba, czy ja mam problem z gejami? - odparł prezenter. 

Następnie Chajzer zrobił coś nieoczekiwanego - przysunął się do gospodarza programu. Ten wyjął ogórka ze słoika, który stał na stole. Chajzer spojrzał na Wojewódzkiego porozumiewawczo i wypalił:

Chcesz się stuknąć ogórkiem? 

Kuba odmówił, na co publiczność zareagowała śmiechem. Faktycznie wyszło zabawnie?