Obserwuj w Google News

Filip Chajzer wyremontował pokój dziecka. Jego syn miał „dziwne marzenie”

2 min. czytania
07.06.2023 11:16
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer pokazał, jak urządził pokój dla dziecka. Jego syn miał dość niestandardowe marzenie. Czy prowadzącemu „Dzień Dobry TVN” udało się sprostać jego wymaganiom?

filip-chajzer-wyremontował-pokój-dziecka-jego-syn-miał-dziwne-marzenie
fot. Instagram (@filip_chajzer)

Filip Chajzer niedawno zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Prezenter zniknął z grafiku „ Dzień Dobry TVN”, a Małgorzata Ohme stworzyła nietypowy duet z Ewą Drzyzgą. Wkrótce przebywający pod opieką lekarzy Chajzer powrócił do pełni sił i ponownie pokazał się na wizji. Energii starczyło mu także na drobny remont w jego domu. Dziennikarz pochwalił się nowym pokojem dla jego syna, który poprosił o specjalną aranżację wnętrz.

Filip Chajzer pokazał nowy pokój syna. Remont sprawił mu sporo problemów

Aleksander jest synem Filipa Chajzera i Małgorzaty Walczak. Dziennikarze zakończyli związek w 2022 roku i robią wszystko, by ich dziecko nie odczuło rozstania rodziców. Ostatnio prezenter TVN przygotowywał dla Aleksa specjalny prezent na Dzień Dziecka. Choć prace trochę się przeciągnęły Chajzer pochwalił się w sieci efektami remontu.

- Dumny tata skończył pokój dziecka na Dzień Dziecka. Dziś Aleks pierwszy raz będzie nocować w swoim nowym królestwie w naszym nowym domu. Totalna niespodzianka, jak myślicie będzie happy? Ja jestem! - napisał Filip. Okazuje się, że odświeżenie pokoju Aleksandra sprawiło mu sporo problemów.

- Do ostatniej chwili walczyłem z wkrętarką, żeby mojemu Aleksikowi na Dzień Dziecka zbudować pokój marzeń. (...) Na razie komisja do spraw wyjaśnienia przekrętów śrubokrętem stwierdziła, że drzwi do szafy zamontowałem do góry nogami, tak samo, jak plecy w regale... Walczę dalej - relacjonował wcześniej syn Zygmunta Chajzera.

Redakcja poleca

Remont udało się jednak doprowadzić do końca. Znany ojciec Aleksa spełnił nawet marzenie syna, choć przyznał, że wprawiło go w niemałe zdziwienie. - Meble sam wybrał w necie, miał być pokój przyszłego premiera (dziwne marzenie, ale nie wnikam) - zaśmiał się gospodarz „DDTVN”. Urządzenie pokoju przypadło do gustu fanom Chajzera, którzy nie szczędzili mu pozytywnych komentarzy.

- Piękny pokój. Fantastyczny z Pana ojciec.

- Przydałby się fotel dla premiera jeszcze. Pięknie jest!

- Czy Aleks mógłby kandydować w najbliższych wyborach? Dla niego te kilka tysięcy kilometrów na wybory bym przyjechała. Pokój ekstra. Brawo Tata! - żartowali.

Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News