Obserwuj w Google News

Filip Chajzer wraca do "Dzień dobry TVN". Wygadał się gość śniadaniówki

2 min. czytania
30.05.2023 07:57
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer ma wkrótce wrócić do "Dzień dobry TVN" - zdradził Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem", który będzie gościem śniadaniówki. Kiedy Filip Chajzer ponownie pojawi się z w "Dzień dobry TVN"? 

Filip Chajzer wraca do "Dzień dobry TVN"?
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzień Dobry TVN/East News

Filip Chajzer niedawno przestał pojawiać się w wydaniach  "Dzień dobry TVN". Prezenter prowadzący program z Małgorzatą Ohme wyjaśnił, że musi zniknąć na jakiś czas z powodów zdrowotnych. Zapewnił jednak, że jest pod opieką wybitnych specjalistów i cieszył się, że w ostatniej chwili na nich trafił. Chajzer nie zdradził, z jakim problemem się zmaga. Wiadomo jednak, że wkrótce ma z powrotem pojawić się na antenie, a ujawnił to jeden z przyszłych gości "Dzień dobry TVN", Mariusz Kozak. 

Filip Chajzer wraca do "Dzień dobry TVN"

Jak podaje serwis Plejada, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme mają znowu wspólnie poprowadzić "Dzień dobry TVN" we wtorek 30 maja 2023 r. Gościem programu będzie m.in. Mariusz Kozak z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Znany freelancer ma się pojawić w cyklu "Miejska dżungla".

Kozak w zapowiedzi swojej wizyty podał, że wydanie poprowadzą Małgorzata Ohme razem z Filipem Chajzerem. 

- Jutro około godz. 9.00 będę gościł w "Dzień dobry TVN". Zobaczycie ciekawy eksperyment, dotyczący osób LGBT, oglądajcie! Po raz pierwszy spotkam się z Małgorzatą Ohme i Filip Chajzerem - napisał na Facebooku. 

Potem wprawdzie usunął nazwiska prowadzących, lecz już w rozmowie z Plejadą potwierdził obecność Chajzera w odcinku ze swoim udziałem. Tak przynajmniej wynikało z informacji podanych w jego zaproszeniu.

Przypomnijmy, że na czas nieobecności Filia Chajzera w "Dzień dobry TVN" zastąpiła go Ewa Drzyzga

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!