Zamknij

Filip Chajzer potwierdza zaręczyny. Gwiazdor TVN pokazał zdjęcie. "Dla narzeczonej"

27.11.2022 08:53

Filip Chajzer najwyraźniej zakochał się na zabój, media poinformowały, że gwiazdor TVN oświadczył się nowej ukochanej po zaledwie dwóch miesiącach. Teraz dziennikarz potwierdził, że jest zaręczony wymownym zdjęciem.

Filip Chajzer
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS / Instagram@

Filip Chajzer w maju 2022 roku rozstał się z Małgorzatą Walczak, z którą ma syna Aleksandra. Gwiazdor "Dzień Dobry TVN" miał mieć romans z Anną Jędrzejuk, jednak i ta relacja nie potrwała długo. Dziennikarz szybko wszedł w kolejną i wygląda na to, że związek z o 13 lat młodszą Julią okazał się strzałem w dziesiątkę. Media obiegła informacja, że Chajzer po zaledwie kilku miesiącach znajomości zdecydował się poprosić wybrankę o rękę. Filip potwierdził doniesienia o zaręczynach wymownym zdjęciem opublikowanym w mediach społecznościowych.

Filip Chajzer ma narzeczoną. Gwiazdor "Dzień Dobry TVN" potwierdził zaręczyny

Na profilu Filipa Chajzera na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy prezentera z imponującym bukietem kwiatów. W opisie fotografii gwiazdor TVN potwierdził, że ukochana Julia nie jest już tylko partnerką, ale narzeczoną.

- Kwiaty dla narzeczonej kupił, kawę wypił, sernik zjadł, co za piękne miejsce - napisał 38-latek.

Zdaniem portalu Pudelek Filip nie ukrywa swojego szczęścia, zaręczynami miał głośno chwalić się kolegom i koleżankom z pracy.

- Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy - czytamy.

Przypomnijmy, że Filip i Julia mieli zaręczyć się podczas romantycznego pobytu na egzotycznych wakacjach. Pozostaje czekać na informacje o ślubie i pogratulować dziennikarzowi i jego wybrance.