Obserwuj w Google News

Filip Chajzer dostał zdjęcie od byłej partnerki. Nie krył emocji

2 min. czytania
18.05.2023 19:24
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer pokazał zdjęcie, które wysłała mu jego była ukochana. Dziennikarz „Dzień Dobry TVN” nie krył swoich emocji związanych z tym, co zobaczył.

Filip Chajzer dostał zdjęcie od byłej partnerki. Nie krył emocji
fot. Mateusz Grochocki/East News

Nie jest tajemnicą, że Filip Chajzer i Małgorzata Walczak się rozstali. Związek tej dwójki zakończył się w obliczu niemałego skandalu. Wielu myślało, że po tym, co się stało, byli zakochani już nigdy nie zamienią ani słowa. Nic bardziej mylnego – Filip Chajzer pochwalił się nawet zdjęciem, które dostał o Walczak.

Zobacz też:  Filip Chajzer znika z „Dzień Dobry TVN”? Ma poważne problemy ze zdrowiem

Filip Chajzer pokazał wiadomość od byłej partnerki. Nie krył dumy

Owocem związku Chajzera i Walczak jest 5-letni Aleks. Po rozstaniu rodziców chłopiec został z mamą. Jak para podzieliła się opieką? Tego nie wiadomo, ale wiadomo, że regularnie kontaktuje się w sprawie syna. Dowodem na to jest zdjęcie, które dziennikarz „Dzień Dobry TVN” zamieścił na swoim Instagramie.

- Dziś od mamy Aleksa dostałem to zdjęcie dyplomu z przedszkola – napisał Chajzer.

Redakcja poleca

Okazuje się, że maluch zdobył pierwsze miejsce w przedszkolnym konkursie patriotycznym. Gwiazdor nie krył wzruszenia i dumy z syna. - (…) Jestem absolutnie dumny i wzruszony. Niby mała rzecz, ale dla mnie wielka – dodał.

Przy okazji dziennikarz wspomniał o tym, jak rok temu zabrał syna na spacer po warszawskim Starym Mieście. Miał wtedy nakreślić maluchowi historię stolicy.

Tata na medal?

Filip Chajzer zdradził partnerkę. Zdjęcia z kochanką trafiły do sieci

Latem ubiegłego roku media obiegła wieść o tym, że Filip Chajzer bawi się u boku kobiety, która wcale nie przypominała jego wieloletniej partnerki i matki jego syna. Nie był to raczej koleżeński wypad, bo para nie szczędziła sobie czułości. Zdjęcia z tego spotkania trafiło do sieci.

Filip Chajzer początkowo próbował mówić, że to wcale nie on, jednak fotografie były zbyt wyraźne, by można było w to uwierzyć. Dziennikarz w końcu poinformował, że rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką już jakiś czas tego, jednak z informacji podanych przez Pudelka wynika, że kobieta o rzekomym rozstaniu dowiedziała się z sieci.

Prasa szybko namierzyła nową wybrankę gwiazdora TVN-u, jednak szybko okazało się, że ta dwójka nie jest sobie pisana. Zaledwie kilka miesięcy później Filip Chajzer oświadczył się kolejnej ukochanej – dwudziestoparoletniej Julii. Para zdążyła już się rozstać, by później znów do siebie wrócić.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl