Obserwuj w Google News

Ania bardzo przeskrobała sobie u widzów „Farmy”. „Wstyd! Zero skrupułów”

2 min. czytania
19.01.2023 11:26
Zareaguj Reakcja

„Farma” ponownie wywołała kontrowersje. Wszystko przez decyzję Ani, która znalazła się pod ostrzałem oburzonych jej zachowaniem widzów show Polsatu. „Chora rywalizacja” - pisali zdenerwowani fani programu.

farma-ania-przeskrobała-sobie-u-widzów-wstyd-zero-skrupułów
fot. Polsat Go (Farma)

Farma” wzbudza wśród widzów naprawdę dużo emocji. Już na początku drugiego sezonu programu uczestnicy zostali oskarżeni o złe traktowanie zwierząt. Teraz w ogniu krytyki znalazła się Ania, która co prawda nie złamała żadnej z zasad show, ale popisała się przed kamerami niesportowym zachowaniem. Widzowie nie pozostawili na niej suchej nitki. Co wydarzyło się na „Farmie”?

Redakcja poleca

„Farma”. Widzowie wściekli na Anię za nominację Tomka. „To szczyt wszystkiego!”

Za nami już kilkanaście odcinków drugiego sezonu programu prowadzonego przez Marcelinę Zawadzką i Ilonę Krawczyńską. Uczestnicy powoli nabierają wprawy w zajmowaniu się gospodarstwem i zawierają pierwsze sojusze. Intrygi i ostra rywalizacja to nieodłączny element reality-show, jednak tym razem widzowie stwierdzili, że jedna z farmerek posunęła się odrobinę za daleko.

Ania została nominowana do opuszczenia „Farmy” i postanowiła uratować się, wybierając na swego rywala kontuzjowanego Tomka. Mężczyzna niewiele wcześniej nadepnął na wielki gwóźdź, który przebił mu stopę. Ania nie przejmowała się jednak cierpieniem konkurenta, ponieważ nie należał do jej stronnictwa na „Farmie”. Jej decyzja nie spotkała się jednak ze zrozumieniem innych uczestników programu. Oburzeni byli także widzowie, którzy mocno skrytykowali dziewczynę.

- To już było po prostu chamstwo, żeby nominować chłopaka, który nie może chodzić.

- To po prostu wstyd, żeby eliminować człowieka, który ledwo chodzi.

- Rozumiem, że to „Farma”, ale żeby kopać leżącego, to szczyt wszystkiego!

- Takiego faceta nominować? Masakra. Dużo robi na farmie, z nikim nie ma spiny, a wredna Anka nominowała. Żenada. Zwłaszcza że jest kontuzjowany.

- Chora rywalizacja. Zero skrupułów - pisali internauci w przytoczonych przez Wirtualną Polskę komentarzach.

Ania nie jest telewizyjną debiutantką. To przyjaciółka Macieja Musiałowskiego, z którym wystąpiła w programie „ Ameryka Express”. Swoje pojawienie się na „Farmie” tłumaczyła między innymi chęcią wystąpienia w jednej z przyszłych edycji „ Tańca z Gwiazdami”. Myślicie, że brak sympatii widzów ułatwi jej spełnienie tego marzenia?