Zamknij

Fan Majki Jeżowskiej onanizował się do jej zdjęcia. „Całowałbym pani nóżki”

30.11.2022 12:01

Majka Jeżowska gościła niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego i opowiedziała o życiu seksualnym kobiet po 60-tce. Przyznała, że jest podrywana przez fanów na Instagramie, choć niektórzy posuwają się w komplementach odrobinę za daleko.

fan-majki-jezowskiej-onanizował-się-do-jej-zdjecia-calowalbym-pani-nozki
fot. SYLWIA DABROWA/Polska Press/East News

Majka Jeżowska promuje swoją nową muzykę, udzielając licznych wywiadów. Autorka dziecięcych hitów wydała niedawno taneczny utwór „Nie wciągaj mnie” skierowany do dorosłych słuchaczy, a teraz promuje singiel „Skazana”, nierzadko zdradzając tajemnice z jej życia prywatnego. W podcaście „Damy w mieście” wspomniała o relacji z przemocowym byłym mężem. U Kuby Wojewódzkiego opowiedziała o życiu seksualnym po 60-tce. Gwiazda spotyka się także z zaskakującymi komplementami od fanów.

Majka Jeżowska opowiada o seksie po 60-tce i natarczywym fanie

Majka Jeżowska pochwaliła się, że niedawno na świecie pojawiła się jej wnusia. Piosenkarka nazwała się „rockandrollową, sexy babcią”. Gwiazda przekonuje, że czasy się zmieniły, a dojrzałe kobiety zamieniły koki i garsonki na leginsy, szpilki i dekolty. Kiedy Wojewódzki zarzucił Majce, że pokazuje na Instagramie roznegliżowane zdjęcia, Jeżowska szybko „zgasiła” dziennikarza.

Pokazuję, póki mogę

- powiedziała zadowolona i wyznała, że mężczyźni podrywają ją w sieci.

Fani mają zapraszać piosenkarkę na kawę i obsypywać komplementami, lecz czasami posuwają się o krok dalej.

Miałam takiego fana albo zboka, jak zwał tak zwał, który pisał do mnie, że mam przecudne stopy. (…) „Mam taki fetysz, całowałbym pani nóżki”

- zdradziła treść wiadomości Jeżowska, która mimo wszystko miała się cieszyć z niekonwencjonalnych zalotów adoratora.

Majka poczuła się nieswojo, dopiero gdy mężczyzna poinformował, że ustawił sobie jej zdjęcie w bikini na tapetę i wyznał, co robił, gdy oglądał fotografię. „Co robił?” - dopytał Wojewódzki.

No wiesz… Dobrze sobie robił chyba

- odpowiedziała nieśmiało gwiazda, która zaczęła zastanawiać się, czy nie zablokować natarczywego wielbiciela.

Wkrótce Jeżowska przypomniała Wojewódzkiemu, że pojawiła się w studiu, by promować jej nowy singiel. Zanim jednak rozmowa zaczęła dotyczyć muzyki, Majka zdążyła jeszcze wyjaśnić, że jest GILF-em, a podpuszczona przez prowadzącego przyznała, że w ich wieku każdy orgazm może skończyć się udarem lub wypadnięciem biodra.

loader