Obserwuj w Google News

Ewa Minge rozmyśla nad grobem matki. Pokazała fotorelację z cmentarza

2 min. czytania
09.06.2023 17:25
Zareaguj Reakcja

Ewa Minge kolejny już raz relacjonuje w sieci swoje wyjście na cmentarz. Tym razem pod fotografią, na której widać, jak duma nad grobem swojej mamy, podzieliła się refleksjami na temat relacji, jakie miała ze swoją rodzicielką. Nie wypada? Gwiazda ma swoje zdanie na ten temat.

Ewa Minge rozmyśla nad grobem matki. Pokazała fotorelację z cmentarza
fot. Adam Jankowski/East News

Ewa Minge jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Projektantka niejednokrotnie udowodniła, że nie boi się dzielić swoimi przemyśleniami w sieci, nawet, jeśli miałoby to kosztować ją znajomość z inną osobą z branży. Wśród komentarzy dotyczących najbardziej palących dram w polskim show-biznesie (afery Joanny Opozdy z Antkiem Królikowskim, Mamy Ginekolog czy kłótnia Pauliny Smaszcz z Izabelą Janachowską), na profilu projektantki można znaleźć zapowiedzi jej kolejnych projektów czy przeczytać o rozmyślaniach, które naszyły ją podczas wizyty na cmentarzu.

Zobacz też:  Ewa Minge przeżyła koszmar. Opowiedziała o strasznych doświadczeniach

Ewa Minge o swojej mamie. Pokazała zdjęcie z cmentarza

Ewa Minge swoją mamę pożegnała w 2009 roku. Projektantka nie ukrywała, że choroba, a w końcu odejście rodzicielki była dla niej trudnym przeżyciem. Kobiety były ze sobą bardzo blisko, o czym Minge często wspomina na swoim Instagramie. Dzieli się tam również rozmyślaniami, które nachodzą ją podczas wizyt na cmentarzu.

Redakcja poleca

- Była moim najlepszym przyjacielem, dzisiaj jest wiatrem na tafli mojego życia, kiedy nic i nikt nie dmucha już w moje żagle. Na końcu każdej tęsknoty stoi miłość, której trudno jest zrozumieć, że ci, którzy jeszcze niedawno trzymali nas za rękę są dzisiaj grobowym kamieniem… - napisała w swoim najnowszym poście.

Zawsze powtarzała, że wróci ptakiem czarnym, jak jej włosy na końcu ziemskiej wycieczki. Kochajcie swoje matki…zanim dłuto rzeźbiarza wyryje ich życie w kamieniu - spuentowała na koniec.

Gwiazda co jakiś czas udostępnia zdjęcia znad grobu matki, na których zauważyć można, że kładzie nogę na pomnik. Wielu uważa, że tego typu fotografie nie tylko nie powinny być robione, ale przede wszystkim - nie powinny być udostępniane. Minge ma o tym jednak swoje zdanie, którym nie omieszkała podzielić się w sieci.

Ewa Minge pokazuje zdjęcia z cmentarza. „Zaraz będzie afera”

Projektantka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że fotorelacje z cmentarza to dość kontrowersyjny temat w naszym kraju. Minge postanowiła w końcu powiedzieć, jak sama podchodzi do tej sprawy. W 2021 roku napisała więc, że jej zdaniemcmentarz to miejsce, jak każde inne.

- Zaraz będzie afera „Minge wrzuca zdjęcia z cmentarza!”. W czym różni się cmentarz od innych miejsc? Nie tańczę na grobie, nie robię szpagatu z krzyżem. Uwielbiam stare cmentarze, ten w Szczecinku jest przepiękny. Tak, cmentarz może być piękny, można go lubić – poinformowała.

Polskie gwiazdy zmarłe w 2022 roku
17 Zobacz galerię
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS, MAREK LASYK/REPORTER/EAST NEWS, VIPHOTO/East News