Zamknij

Ewa Krawczyk straci połowę majątku po mężu? Zaskakujący zwrot w sprawie

05.10.2021 07:43

Ewa Krawczyk może stracić połowę majątku po Krzysztofie Krawczyku. Wiele zależy teraz od tego, jakie działania podejmie syn piosenkarza. Jeśli będą skuteczne, połowa spadku może trafić w jego ręce.

Ewa Krawczyk i Krzysztof Igor Krawczyk
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS/PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Ewa Krawczyk i syn po zmarłym piosenkarzu, Krzysztof Igor Krawczyk już od dłuższego czasu sprzeczają się w sądzie o prawa do spadku po zmarłym artyście. Wdowa utrzymuje, że mąż przed śmiercią ustanowił nowy testament, w którym zapisał cały majątek właśnie jej. Na niedawnej rozprawie biegły podważył tę wersję, a pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka skomentowała ten fakt w sieci, podważając działania Ewy krawczyk. Jak stwierdziła, to niemożliwe, by zmarły artysta wydziedziczył syna.

Od śmierci Krawczyka minęło już pięć miesięcy, ale nadal nie zanosi się na to, by rodzina zmarłego mogła dogadać się w sprawie spadku. Okazuje się, że dla Krzysztofa Igora otworzyły się nowe drzwi do tego, by przejąć połowę majątku po ojcu.

Zobacz także: Taniec z gwiazdami 12:Łukasz "Juras" Jurkowski odpadł w 6. odcinku. Najsłabsza była inna para

Ewa Krawczyk straci połowę majątku? Krzysztof junior ma szansę na część spadku

Na poprzedniej sprawie sądowej, dotyczącej spadku po Krzysztofie Krawczyku, okazało się, że artysta był w słabej kondycji zdrowotnej, co mogło rzutować na jego sprawność intelektualną i świadomość dokonywanych działań. W rozmowie z "Twoim Imperium" mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka, reprezentująca syna Krzysztofa Krawczyka, przyznała, że to może być dla Krzysztofa Igora droga do odebrania Ewie Krawczyk połowy spadku. Jednak nie będzie to proste: teraz syn zmarłego musi udowodnić, że piosenkarz w chwili spisywania testamentu nie był w pełni władz umysłowych. Jeśli to mu się uda, ma dużą szansę na połowę spadku.

"Mój klient podjął taką decyzję, gdyż na jaw wyszły istotne okoliczności związane ze stanem zdrowia jego ojca z ostatniego okresu jego życia" - powiedziała. "W tego typu sprawach opiniowanie przez biegłych lekarzy specjalistów najczęściej jest konieczne" - dodała.

Wygląda na to, że do zakończenia sporu upłynie jeszcze wiele czasu.

loader