Obserwuj w Google News

Ewa Krawczyk straci dom w Grotnikach? Możliwy zwrot w sprawie Krzysztofa juniora

1 min. czytania
12.01.2023 18:06
Zareaguj Reakcja

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk junior toczą sprawę o podział majątku. Tabloid ustalił, że wdowa może jeszcze stracić Grotnikach, a syn Krzysztofa Krawczyka uzyskać należną mu część majątku. Najnowsze szczegóły zaskakują. 

Ewa Krawczyk
fot. TRICOLORS/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka wdowa, Ewa Krawczyk, i biologiczny syn piosenkarza, Krzysztof Igor Krawczyk, toczą batalię o podział majątku. Junior od początku czuje się pokrzywdzony i oskarża wdowę o manipulacje, mające na celu przejęcie przez nią większości fortuny piosenkarza.

Wyrok jeszcze nie zapadł, a więc Ewa Krawczyk być może będzie musiała się jeszcze podzielić pieniędzmi z pasierbem. Tabloid zauważa, że w grę może wchodzić nawet konieczność sprzedania domu w podłódzkich Grotnikach. Dla wdowy byłby to cios w samo serce. 

Redakcja poleca

Ewa Krawczyk straci dom w Grotnikach? 

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku ma ponoć obawiać się decyzji sądu w sprawie spadku. Niekorzystne rozstrzygnięcie może oznaczać, że będzie musiała spieniężyć posiadłość w Grotnikach, żeby oddać juniorowi, co mu należne.

Zależy mu, żeby mógł godnie żyć i korzystać z tego, co mu się należy. Ma nadzieję, że gdy wygra sprawę, to za pieniądze ze spadku kupi sobie niewielkie mieszkanko, z którego będzie miał blisko do opieki medycznej – powiedział "Super Expressowi" Marian Lichtman. 

Krzysztof Igor wielokrotnie podkreślał, że nie chce zachowka, lecz połowę majątku, która ma się mu należeć jako prawowitemu spadkobiercy. "Super Express" podaje, że w grę wchodzi nawet półtora miliona złotych

EN_01517099_0005
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS
EN_01258610_0014
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS