Obserwuj w Google News

Ewa Krawczyk na zdjęciu z młodości. To szok, jak kiedyś wyglądała

2 min. czytania
19.01.2023 08:07
Zareaguj Reakcja

O Ewie Krawczyk jest głośno w ostatnich czasach w kontekście spadku po zmarłym Krzysztofie Krawczyku. W internecie pojawiło się zdjęcie żony artysty z młodości. To szok, jak kiedyś wyglądała.

Ewa Krawczyk
fot. Tricolors/East News

Ewa Krawczyk na zdjęciu z młodości. Celebrytka jest przede wszystkim kojarzona jako żona Krzysztofa Krawczyka, z którym spędziła 40 lat życia. Ludzie znają ją jako długowłosą brunetkę, jednak kiedyś wyglądała zupełnie inaczej.

Zobacz także: Ewa Krawczyk straci dom w Grotnikach? Możliwy zwrot w sprawie Krzysztofa juniora

Ewa Krawczyk na zdjęciu z młodości. To szok, jak kiedyś wyglądała

Ewa Krawczyk w ostatnim czasie straciła ukochanego męża, z czym nie może się pogodzić. Do tego rozgrywa się batalia o majątek muzyka. 

Redakcja poleca

Jak podaje portal se.pl, na facebookowym profilu poświęconym pamięci Krzysztofa Krawczyka pojawiło się zdjęcie sprzed lat, na którym Krawczyk pozuje z żoną na tle samolotu nazwanego imieniem córki Elvisa Presleya. Wspomnienie zostało wywołane tym, że w ostatnim czasie zmarła Lisa Marie Presley.

W 1991 roku byliśmy: Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk, Andrzej Kosmala, Jacek Mielcarek i Izabela Kosmala w posiadłości Elvisa Greecaland w Memphis. Zwiedziliśmy nie tylko dom i posesję Elvisa, modliliśmy się przy jego grobie, a potem trafiliśmy do prywatnego samolotu Elvisa, który na cześć córki nazwał go Lisa Marie. Dziś Krzysztof i Izabela spotkali Lisę Marie już w innym świecie. R.I.P. - można przeczytać w podpisie do zdjęć.

Ewa Krawczyk wyglądała zupełnie inaczej. W latach 90. była blondynką. Poniżej można zobaczyć zdjęcia.

Zobacz także:  Asia i Kamil z „Rolnika” biorą ślub. Znamy szczegóły ceremonii jak z bajki

RadioZET.pl/se.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl